Re: postihy k AB a DMG
Posted: 23:50 14. Aug 2010
http://nwn.wikia.com/wiki/Double_axe
nechápu kde jste nabrali to vaše 1k10 na oboustrance. Na stránkách to je jen špatně napsané.
jinak sekera a palcat stejny nejsou, neboť sekera je sečná (lze třeba kouzlit KEEN) a palcát tupej (dobry na nemrtvaky)
topic byl založen na otazce postihu AB a DMG, otázku zodpověděl hned první příspěvek Rejtyho
nechápu kde jste nabrali to vaše 1k10 na oboustrance. Na stránkách to je jen špatně napsané.
jinak sekera a palcat stejny nejsou, neboť sekera je sečná (lze třeba kouzlit KEEN) a palcát tupej (dobry na nemrtvaky)
topic byl založen na otazce postihu AB a DMG, otázku zodpověděl hned první příspěvek Rejtyho