Page 2 of 2
Posted: 14:42 06. Aug 2007
by pepa48
1) tak k tomu damage.. pokud chces dat vetsi pecku tak smz je dobry hodit vetsi cislo... tzn cim vetsi rozsah zraneni ma zbran tim lip
2) pokud mas nejaky kameny tak potrebujes jeste socketovou zbran nebo zbroj... pak uz staci jen pouzit ten kamen na tu socketovou vec
3) pokud vim tak zadne runy nejsou
Re: Dotaz no.2
Posted: 14:48 06. Aug 2007
by jaara
Lord_Berserk wrote:dobra takze jak to je presne ??? ...je lepci hodit co nejvic nebo co nejmensi cislo nebo to zalezi na situaci ?

Ano, zalezi na situaci. U nepratel je zadouci co nejmensi dmg a u tebe co nejvetsi
Lord_Berserk wrote:
a este jedna vec k tem sutrakum jak se daj vlozit do socketu... nachazim maly kamen - ohne,charisma,chladu atd. - existujou i stredni a velky kamen cehosi ??? a sou ve hre nekde naky runy nebo sem si to zas vymyslel

Existujou velke kameny. Stredni ne. A o zadnych runach nic nevim.
Re: Dotaz no.2
Posted: 14:57 06. Aug 2007
by 566344
Lord_Berserk wrote:dobra takze jak to je presne ??? ...je lepci hodit co nejvic nebo co nejmensi cislo nebo to zalezi na situaci ?
mam vtom bordel nak sem ty pravidla hazeni nestudoval
a este jedna vec k tem sutrakum jak se daj vlozit do socketu... nachazim maly kamen - ohne,charisma,chladu atd. - existujou i stredni a velky kamen cehosi ??? a sou ve hre nekde naky runy nebo sem si to zas vymyslel
Idealni pro hrace je, kdyz jeho zbran ma co nejvice hodu co nejvetsi kostkou...
Priklad: 2d10 je lepsi jak 1d20 (v prvnim pripade je rozsah 2-20, v druhem pripade je rozsah 1-20), ale mnohem lepsi by bylo 10d2 (to by byl rozsah 10-20).
Takze preferuj 2d6 radeji nez 1d12. A vice versa...
ad kameny: O kameny zakopavam bezne... Na cestach. Nejake socketove jsem videl jen jednou - kdyz jsem delal "ocasek" jednomu high-lvl.
Lord_Berserk wrote:konec mejch dotazu....zvodpovezte jinac si vas Drtic Lebek najde

Tveho drtice se nebojim... Je jedno zda je smrt zpusobena pochodni nebo nejakym Drticem - umres tak jako tak. Proste uz nemuzes vydesit vic.
