Page 2 of 2

Re: Bug?

Posted: 10:24 16. Aug 2010
by KaTo
G14 wrote:ne,ze srazeni se opravdu neda nic sesilat KATO :mrgreen:
*otře si z čela pot* Díkybohu za ty dary :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

Mimochodem tihle kluci ještěřanský jsou šikulové...k nim spadneš prý z mostu (lahvičky v tahu + zkriplení) a máš dvě cesty. Jedna vede přez ně (a pak čerta) a tou druhou kámoš nešel.

Re: Instant kill kouzlo - smrt bez udělení dmg

Posted: 10:31 16. Aug 2010
by -darkvision-
Taktedy nevim zda uz to Sendy pochopil ci ne - ja to z topicu nejak nemohu vycist.
Tak Ti to to vse popisu.

Co je videt ze screenu:
Zes srazil S´Uulmados.
Pote jsi ho zasáhl a 2x zranil.
Dále je vidět ze S´Uulmados sesílá neznámé kouzlo.
Pod tím je útok povolaného s tím, že jednou tě zasáhne a dole je vidět že to byl zásah za 3hp.
Také tam je vidět tvoje záchrana na hod.
A pod ní v důsledku podhození tvá smrt.
Ps. Zde je také vidět že tě zabil S´Uulmados a ne povolany.

Co se z toho dá tedy usuzovat?
Ze te zabil povolany? Ne, ten te jen zranil.
Ze te zabil S´Uulmados? Ano. Podhodil jsi jeho kouzlu. Mozna byl srazeny, mozna nebyl, v dusledku lagu byl na zemi mene nez mel. I to je mozne.

Stalo se mi neco podobneho kdyz jsem byl na jednom magovi (bossacek) s jednim mnichem. Ten mnich mi bossaka srazil, ale pak ho najednou v jednu chvili nevidel, ja ho videl stale, a bossak tak mohl zakouzlit naky kouzlo. Mnich podhodil a umrel. V te dobe bylo ve hre hracu dost, takze nejspise lag. V lagach se toho deje bohuzel hodne, co pak nejde vysvetlit.
:wink:

Re: Instant kill kouzlo - smrt bez udělení dmg

Posted: 23:50 18. Aug 2010
by sendys
kuciku sklamu te nemuzu makam usilovne na lokacich a snazim se nejak vymyslet aby se rejtymu zalibily:)