Page 2 of 7
Re: Vypnutí časovek v dílně
Posted: 23:40 16. Aug 2010
by igor
Mě to přijde, že si každej myslí, že je buď hráč zavřenej v dílně - podle vás tzv. RP hráč nebo je to rovnou creeper co vymetá prahvozd. A ten kdo necraftí neni schopnej zahrát RP.
Nejsem creeper, za ty roky hraní už teda výbavu mam, ale že bych nějak oplýval penězma, to se říct nedá.
Vypnutí časovek v dílně omezí akorát ty hardcore craftery... stejnej extrém jako creepeři, kvůli kterejm se upravujou ovládnutí příšer atd. Přece správnýho RP hráče to nevytrhne ne?
Normální hráč občas zajde do dungu aby sehnal materiál na craft, tím si přivydělá, něco sežene... zároveň hraje RP a jde s družinou a povídá si...
Re: Vypnutí časovek v dílně
Posted: 23:49 16. Aug 2010
by Miking
Dal bych wipe. To by ty hrače s vejbavou (20+), naučilo zpívat jinou písničku o tom kde všude se daj sehnat expy, vejbava a penize.
Rp hrači to vadit nemuže, ten si založí postavu se stejnym jmenem, da ji stejny hadry a jede dál. Pořídná metla by to byla na crepery, nicméně ti by to rozchodili a crepili dal. Akorát v dílnách by lidí ubylo.
Co si budem povídat i ekonomice by to prospělo.
Re: Vypnutí časovek v dílně
Posted: 23:50 16. Aug 2010
by efu_redo
Nikde jsem neřekl, že RP hráč má být zavřenej v dílně, naopak, být jen v dílně a nebo na creepu vážně není můj styl hry a protiví se mi to. Ale Thalie je pro všechny a tak to musím ,,tolerovat?´´. Neumím se vyjadřovat, tak to špatně nepochopte.
Edit: Wipe? Wipe na Thalii není možný. Tím by team porušil své tehdejší slovo, že wipe na Thalii už nikdy nebude. Pokud se pletu, opravte mě.
Re: Vypnutí časovek v dílně
Posted: 23:52 16. Aug 2010
by Rejty
efu_redo wrote:...
Tak v čem konkrétně zrušení časovek v dílně "ničí či omezuje RP"?
Re: Vypnutí časovek v dílně
Posted: 23:53 16. Aug 2010
by Manas
wipe nic neresi sou tu lidi co daj za 3 tydny 20 lvl do mesice by tu byla stejna situace jako pred nim.....
a ja se vzdycky povazoval spis za creepera nez za erpice zjistil sem ze sem prd a ne creeper

Re: Vypnutí časovek v dílně
Posted: 23:54 16. Aug 2010
by Miking
efu_redo wrote:Nikde jsem neřekl, že RP hráč má být zavřenej v dílně, naopak, být jen v dílně a nebo na creepu vážně není můj styl hry a protiví se mi to. Ale Thalie je pro všechny a tak to musím ,,tolerovat?´´. Neumím se vyjadřovat, tak to špatně nepochopte.
Edit: Wipe? Wipe na Thalii není možný. Tím by team porušil své tehdejší slovo, že wipe na Thalii už nikdy nebude. Pokud se pletu, opravte mě.
Krásně si otočil, děkuji že jsi podpořil mou teorii.
Re: Vypnutí časovek v dílně
Posted: 23:54 16. Aug 2010
by efu_redo
Rejty wrote:efu_redo wrote:...
Tak v čem konkrétně zrušení časovek v dílně "ničí či omezuje RP"?
Psal jsem a poukazoval hlavně na zrušení časovek normálních. Na základě tohoto.
Rejty wrote:-RoF- wrote:Popřípadě doufám se neuvažuje o kompletním vypnutí časovek.
Uvažuje se. Pokud se zruší, bude se uvažovat o jejich zpětném zabavení.

Možná to byl rýpanec. Jestli ano, nepoznal jsem to. Ale už párkrát jsem tu názor o zrušení časovek zaslechl. A bojím se, možná to nebylo v mých předchozích přízpěvcích jasné, že to je první krok k tomu, jak zrušit i časovky normální.
Re: Vypnutí časovek v dílně
Posted: 23:57 16. Aug 2010
by Luelle
hádám že redo jen křičí "Kde se to zastaví?"
Re: Vypnutí časovek v dílně
Posted: 23:58 16. Aug 2010
by Miking
HC RP hráč a bojí se o sví expy. Bejt na tvím místě hanba by mě fackovala.
Ja jsem jen hráč, Rp když je s kým. Creper když je co. A craft mě nebaví.
Ale o xp bych přijít nechtěl, je to hlavní důvod proč tuhle hru hraju. Zlepšuje se mi postavička.
Re: Vypnutí časovek v dílně
Posted: 00:02 17. Aug 2010
by igor
Miking wrote:HC RP hráč a bojí se o sví expy. Bejt na tvím místě hanba by mě fackovala.
Bejt na tvym místě, tak mě fackuje hanba za ten pravopis.
Re: Vypnutí časovek v dílně
Posted: 00:03 17. Aug 2010
by Miking
igor wrote:Miking wrote:HC RP hráč a bojí se o sví expy. Bejt na tvím místě hanba by mě fackovala.
Bejt na tvym místě, tak mě fackuje hanba za ten pravopis.
Není to OT
Ale když dojdou argumenty, šahá se po zbraních.
Edit: Ze strachu z banu, už sem psát nebudu.
Re: Vypnutí časovek v dílně
Posted: 00:04 17. Aug 2010
by maku
Miking wrote:...
To by stačilo. Jdi spát!
Re: Vypnutí časovek v dílně
Posted: 00:27 17. Aug 2010
by Miell
Luelle wrote:hádám že redo jen křičí "Kde se to zastaví?"
Myslím, že je to tak, obává se celkového zrušení.. já osobně bych bez časovek daleko nedošla.. moje postava by byla malá šmudla, co toho moc neumí. Znamenalo by to pro mě stop v růstu postavy.
Re: Vypnutí časovek v dílně
Posted: 00:47 17. Aug 2010
by wooh
efu_redo wrote: To bych byl pro vypnutí XP z creepu a časovky at zůstanou.
Vtípek 
Re: Vypnutí časovek v dílně
Posted: 01:13 17. Aug 2010
by Muthor6
Komu vadí zrušení časovek v dílnách.... ať jde do dílny v Doubkově, tam časovky jdou pořád
