Page 2 of 2

Re: Bily drak

Posted: 13:55 18. Aug 2010
by G14
chmm a to bych se hadala,me videl.........ah ty bugy :?

Re: Bily drak

Posted: 13:56 18. Aug 2010
by PiAn0
-RoF- wrote:Krev bohů? Fuj draci sou draci a mají jen dračí krev.

Jinak aby to s tím GS nedopadlo tak, aby pak někdo k drakům chodil na jejich poklady a oni je neviděli :roll:
ono vybirani pokladu te vyhodi z invu i gs :)

Re: Bily drak

Posted: 13:57 18. Aug 2010
by PiAn0
G14 wrote:chmm a to bych se hadala,me videl.........ah ty bugy :?
tak to byl asi bug, protoze jsem tam byl uz hodnekrat a ani jednou me nevidel :)

Re: Bily drak

Posted: 14:00 18. Aug 2010
by KaTo
Já myslím že to je jasný - je to drak, co žere jenom ženský. Chlapy nechává na pokoji :lol: :lol: .

Re: Bily drak

Posted: 14:01 18. Aug 2010
by G14
PiAn0 wrote:
G14 wrote:chmm a to bych se hadala,me videl.........ah ty bugy :?
tak to byl asi bug, protoze jsem tam byl uz hodnekrat a ani jednou me nevidel :)
tak to pak jooo :wink: takze to plati jen u draku

Re: Bily drak

Posted: 14:03 18. Aug 2010
by G14
KaTo wrote:Já myslím že to je jasný - je to drak, co žere jenom ženský. Chlapy nechává na pokoji :lol: :lol: .
vyvracim tvou teorii ......nez ke me dolit tak si Vorenus pohral a to neni zadna baba :mrgreen:

Re: Bily drak

Posted: 14:07 18. Aug 2010
by DenGrasse
-RoF- wrote:Krev bohů? Fuj draci sou draci a mají jen dračí krev.
Je jedno co si o tom myslíš. Prostě se to říká :wink:

Re: Bily drak

Posted: 18:54 18. Aug 2010
by -darkvision-
G14 wrote:
PiAn0 wrote:
G14 wrote:chmm a to bych se hadala,me videl.........ah ty bugy :?
tak to byl asi bug, protoze jsem tam byl uz hodnekrat a ani jednou me nevidel :)
tak to pak jooo :wink: takze to plati jen u draku
Rikejte si co chcete.
Ale nastaveni je pro: Draci, Wyrmove, Drackove.

Re: Bily drak

Posted: 07:48 19. Aug 2010
by Absinthorix

Code: Select all

The caster becomes ethereal. No other creature can detect the caster. Attacking or performing a hostile action will make the etherealness vanish. 
Na druhou stranu: http://nwn.wikia.com/wiki/Ethereal
Takže teoreticky ethereálové vidět jdou... jen jsou nedotknutelní, neslyšitelní a sami nemohou nijak působit. Ovšem bylo by sranda kdyby si někdo vyvolal GS a čirou náhodou narazil na pavouka mizícího :lol:

Re: Bily drak

Posted: 10:32 19. Aug 2010
by DenGrasse
NWNwiki wrote:See invisibility and true seeing reveal ethereal creatures
Takže v originále stačí tato dvě kouzla na odhalení někoho v GS...

Ale zabývat se těmito výklady je zbytečné, protože svět Thalie je postaven jinak a třeba ani nemá žádnou ethereal sphere. :lol:

Re: Bily drak

Posted: 11:56 19. Aug 2010
by PiAn0
DenGrasse wrote:
NWNwiki wrote:See invisibility and true seeing reveal ethereal creatures
Takže v originále stačí tato dvě kouzla na odhalení někoho v GS...

Ale zabývat se těmito výklady je zbytečné, protože svět Thalie je postaven jinak a třeba ani nemá žádnou ethereal sphere. :lol:
jj však tak jsem to taky myslel :) postavu v gs odhalis a vidis ji, ale stale je nehmotna, coz znamena ze i presto ze ji vidis nani zautocit nemuzes.

Re: Bily drak

Posted: 12:04 19. Aug 2010
by DenGrasse
Ethereální aněkterý další kreatury můžou... myslím že drak je "některé další".