Re: Runa pomalého pohybu pro elfy?Kapuca - jméno nad postavou
Posted: 21:11 23. Aug 2010
jooo, ona taková chůze postavy pro elfa lze pohodlně nastavit na klávesu... ale proč to dělat jednoduše, když to jde složitě
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
____________________________________________________________sandoftime wrote:jooo, ona taková chůze postavy pro elfa lze pohodlně nastavit na klávesu... ale proč to dělat jednoduše, když to jde složitě
Tahle diskuze tu už několikrát byla, takže ve stručnosti znovu:wsweetjane wrote:Bez ohledu na to jak málo se umíš přetvářet - pokud okolo tebe jde někdo se staženou kapucou taky mu nad hlavou nebliká jmenovka?
Hrát to rp - "má na obličeji roušku" - je fajn ale buďme upřímní, stejně to svádí - když jméno postavy vidíte...už sem takhle řešila rozpoznání Wuana...je pak těžké dokazovat že opravdu víte o koho jde podle rp znaků...
Vždyť si ten pomalej pohyb můžeš nastavit. Dej si do quickslotu /pc slow 50. Co je na tom k nepochopení? Nebo pokud se pohybuješ klávesnicí, tak si nastav na 'W' chůzi místo běhu.wsweetjane wrote: Neodpustím si napsat že při blahé paměti na EQ runu pomalého pohybu mají. Co jim o ní napsat? Požádat? Třeba by vám to do systému poskytli?
Osobně se mi u "elfů" (a nejen u nichkucik wrote:...se pohybuješ klávesnicí, tak si nastav na 'W' chůzi místo běhu.
Aneb defaultní nastavení Thiefa (hry, ne classy). Také k plné spokojenosti používámKaTo wrote:Osobně se mi u "elfů" (a nejen u nichkucik wrote:...se pohybuješ klávesnicí, tak si nastav na 'W' chůzi místo běhu.) osvědčilo:
W = běh
S = chůze
X = couvání
(Q,E,A,D zůstávají implicitní)
V tom pripade bys mel vzit Vil brzo do servisuMolly23 wrote:Nebo hrajte nwn na volantu jako já. POstava běhá tak jak přidávám plyn, tabulátorování mám na brzdě a nejpotřebnější rychlý klávesy mám na tlačítkách na volantu.
*kolaps smíchy* Sem si představil, jak Vil prohlídnou spodek a .... a vůbec je až neuvěřitelné, kolik sexismu se nechá najít v paraele mezi servisní generálkou auta a elfkyDesmond wrote:V tom pripade bys mel vzit Vil brzo do servisuMolly23 wrote:...