Page 2 of 2
Re: Cvičné meče
Posted: 07:46 26. Aug 2010
by de Aers
Ale i tak může zkusit něco dělat sama ne ? Třeba to bude lepší než to co zrovna vymýšlíš ty.
Re: Cvičné meče
Posted: 09:12 26. Aug 2010
by Molly23
Kovář by mohl prodávat ty mečíky žejo

v podtemnu maj taky takový hračky podobný.
Re: Cvičné meče
Posted: 09:47 26. Aug 2010
by Bahnak
potřebujete zbraň na cvičení?
EASY!
Každý kovář umí vyrobit polotovar JAKEKOLIV zbraně, dokud do ni nepřidá násadu a kovářskou přísadu tak zbraň NEMÁ žádné zranění!
Cínový nedokončený meč zvládne vykovat i úplný noob, kdo pak bude chtít, změním mu ve hře i název a popisek.
Nejsem si úplně jistý jestli žádné zranění není myšleno jen jako žádné zranění zbraně (bonus za sílu by tam pak byl)
Na druhou stranu dostat dřevěným mečem může být taky šupa žejo... kdo nevěří, osobně ho na požádání přijedu majznout přes displej

Re: Cvičné meče
Posted: 09:49 26. Aug 2010
by kucik
Bahnak wrote:
Nejsem si úplně jistý jestli žádné zranění není myšleno jen jako žádné zranění zbraně (bonus za sílu by tam pak byl)
Jo, je to tak.
Re: Cvičné meče
Posted: 10:14 26. Aug 2010
by Molly23
No jo, to je fakt. No já vždycky vymýšlím všechno složitě hehe. To bude tím že necraftim.
Re: Cvičné meče
Posted: 12:26 26. Aug 2010
by sendys
de Aers wrote:Ale i tak může zkusit něco dělat sama ne ? Třeba to bude lepší než to co zrovna vymýšlíš ty.
nepochopil??? neva mluvim o tom ze muze v tom ji nebranim a taky mluvim o tom ze se nase prace muze skloubit dohromady:)