časové XP a nedostatek zlata

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Glumišek
Šlechtic
Posts: 300
Joined: 16:22 01. Jun 2009

Re: časové XP a nedostatek zlata

Post by Glumišek »

Nevím, ale nechal bych to tak jak to je, odtestovali jsme to a dle mého je to dobré a správně. Kucikova úprava se mi moc líbí, spouštění až rozhovorem, ale kdekoli je myslím správná cesta. :?:
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: časové XP a nedostatek zlata

Post by -darkvision- »

Anderson I wrote:
-darkvision- wrote:Co jsem se tak díval ja tak casovky získavas za Rp, alespon tak to asi mínilo vedení. Kdyz prochazis lokacema tak drive to vliv na xp melo, nyni uz ne.
Proste kdyz budes hrat Rp, casovky ti pobezej.
Pokad budes jen tak nekde sedet, nebo behat po svete, tak je dostavat nebudes, nebo jen fakt omezene.
Tak tedy působí casovky na me ted.
REAKCE:
To se přiznám, že nějak nechápu. Když mám zvědavého hobita, který se, jak říkáš, jen tak „prochází lokacemi“ protože zjišťuje, co je tam nového a zajímá ho, co se od jeho poslední návštěvy změnilo (a že za ten rok nezůstal kámen na kameni), tak to není RP? Když bojuji s komáry, protože mi blokují cestu a já chci projít, tak to také není RP? Mimochodem, za komára mám 1XP - bývalo to značně více, ale možná došlo k nějaké změně, nechci rozpoutávat diskuzi, zda je to málo nebo moc. Prostě to sem jen uvádím, kdyby to mělo souvislost s problémem časových XP.
No ja reagoval jak ty casovky působěj na me, nevím zda to tak nastavený je či ne. Založil jsem si new postavu a prostě mi přijde že časovky mi lítaj dle toho co jsem psal nahoře.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Locked