Page 2 of 3

Re: Pláště

Posted: 16:06 07. Sep 2010
by menderon
Koukal jsem, že se nejedná o flame, asi by se to tam mělo přesunout, abych mohl také přispívat.
Myslím, že Kucík to řekl hodně jasně a srozumitelně, moc prostoru pro představivost tam není 8)

Doplnil bych jen z pozice rýpala, že nviditelný plášť můžete mít každý - stačí na to neviditelnost.
Myslím, že by kucík zvládnul i "císařovy šaty", kdy vy by jste si mysleli, že jste oblečení a včíchni kolem vidděli kačku/bimbáska, ale rozhodě to neí něco, co by pálilo ve hře, tam musí dodělat kupu dulezitesích vecí....

Prosim o zajimvejší spam pro ty z nás, co sem lezou v pauzách při práci. Díky. 8)

Re: Pláště

Posted: 16:07 07. Sep 2010
by kucik
@monstera
kucik wrote:To je prostě chyba NWN, že se to zobrazení plaště neobnoví. Ostatní ho pak obvykle vidí.
Ať žije powerposting!

Re: Dynamické zobrazení zbraní

Posted: 14:05 08. Sep 2010
by wsweetjane
kucik wrote:Pokud chceš bonus za plášť, tak prostě musíš mít plášť. Pokud plášť nosit nechceš, tak za něj nebudeš mít bonus. Žádná varianta ,,chci bonus za plášť, ale nechci plášť." se nechystá.
____________________________________________________________



To je jasné, ale myslela sem to tak že po vypnutí zobrazení pláště bych si vybrala plášť u barvíře a jeho vzhled by fungoval za ten klasický...tudíž visuélně bych plášť měla a bonusy pochopitelně také....;-)

Vypnout zobrazení v toolset je trochu mimo...ostatní by mě viděli se dvěma plášti;-)

Re: Pláště

Posted: 14:08 08. Sep 2010
by wsweetjane
menderon wrote:Koukal jsem, že se nejedná o flame, asi by se to tam mělo přesunout, abych mohl také přispívat.
Myslím, že Kucík to řekl hodně jasně a srozumitelně, moc prostoru pro představivost tam není 8)

Doplnil bych jen z pozice rýpala, že nviditelný plášť můžete mít každý - stačí na to neviditelnost.
Myslím, že by kucík zvládnul i "císařovy šaty", kdy vy by jste si mysleli, že jste oblečení a včíchni kolem vidděli kačku/bimbáska, ale rozhodě to neí něco, co by pálilo ve hře, tam musí dodělat kupu dulezitesích vecí....

Prosim o zajimvejší spam pro ty z nás, co sem lezou v pauzách při práci. Díky. 8)
__________________________________________________________


Chápu že je to estetika věci která tě zřejmně nudí;-)

Ale z pozice rýpalky estétky mi to nepřišlo nemožné když máme předmět pomocí něhož se už dá vypnout a zapnout zobrazení fůry věcí...??;-)

Re: Pláště

Posted: 14:12 08. Sep 2010
by kucik
Ono to dost dobře nejde. Pokud to vezmu tak, že by se plášť stal součástí zbroje, tak bych bonusy za plášť musel přidat na zbroj. Jenže třeba nemůžu vzít deflection AC z pláště a dát ho na zbroj, protože na zbroji to bude Armor modifier AC.

Za mnohem praktičtější cestu vidim, aby se někdo pohrabal v animacích plášťů a použil a zfunkčnil je.

Re: Pláště

Posted: 21:07 08. Sep 2010
by zachy
Bers říkal, že dřív byly pohyblivy, tak se s tím něco muselo dělat ne? Tak kdo to dělal musí vědět ne?

Re: Pláště

Posted: 22:01 08. Sep 2010
by -RoF-
Ono hlavně pláště i pěkně bugují.

Si postvaa sundá plášt a pak svlékne šaty a plášt naskočí zpět, ikdyž ho nemá nasazený, ale dotyčný hráč to nevidí, vidí to jen jeho spoluhráč.

Re: Pláště

Posted: 00:02 09. Sep 2010
by wsweetjane
Zneviditelnila bych je plošně jako to bylo v základní hře NWN bez dtadisků....

Re: Pláště

Posted: 00:06 09. Sep 2010
by de Aers
wsweetjane wrote:Zneviditelnila bych je plošně jako to bylo v základní hře NWN bez dtadisků....
A co ti, kterým to vyhovuje ? :)

Re: Pláště

Posted: 06:13 09. Sep 2010
by -RoF-
de Aers wrote:
wsweetjane wrote:Zneviditelnila bych je plošně jako to bylo v základní hře NWN bez dtadisků....
A co ti, kterým to vyhovuje ? :)
Mají možnost si dát plášt u barvíře a to změnou části krku na šatech ;).
Stejně by se muselo buď udělat hlasování a nebo by si to samo rozhodlo vedení. Já bych byl pro zrušení viditelnosti plášťů :wink:

Re: Pláště

Posted: 07:01 09. Sep 2010
by Muthor6
To co tady říkáte je fakt pitomost :mrgreen: Proč by měl být plášť neviditelný? Ty pláště co se dají dát u barvíře jsou jenom některé, v obchodech se dají koupit jiné, pěknější vzory a tvary.
Neviditelný plášt leda tak pro okřídlené, na kterých to vypadá fakt blbě... ale proč by to měl mít každý? To by pak byl prostě jen bonus do vlastnosti... rozhodně nesouhlasím a myslím, že nemá ani cenu něco takového řešit, je to opravdu do nebe volající :roll:

Spíš se pokuste opravit jejich animace.

Re: Pláště

Posted: 07:57 09. Sep 2010
by -darkvision-
-RoF- wrote:Ono hlavně pláště i pěkně bugují.

Si postvaa sundá plášt a pak svlékne šaty a plášt naskočí zpět, ikdyž ho nemá nasazený, ale dotyčný hráč to nevidí, vidí to jen jeho spoluhráč.
Tohle se dá ošetřit tím že si bud otevres okno inventare, nebo pokad mas tu danou vec v rychle liste, tak proste vidis zda bys to technicky na sobe mit mel ci ne. Je to jen otazka vsimavosti, me se tohle stava treba se zbroji. Svleknu si ji, je tedy svlecena, ale ja na obrazovce vidim ze ma postava ji porad ma oblecenou a okoli ji vidi nahou. :wink:

EDIT: Mít bonusy z pláště, který bude neviditelny?

Re: Pláště

Posted: 08:58 09. Sep 2010
by -RoF-
Už sem to psal kucikovi na chatu.

Prsteny, amulety, boty, pásek, rukavice jsou na postavě vidět? :roll:

Mechanika NWN to ošetřit neumí.

Je vidět co má postava na zádech v batohu? :roll:

Taky to mechanika ošetřit neumí.

To je to vaše HCRP. Kdyby to bylo opravdu HCRP, tak vaše postavička je málá tečka co má na zádech velkou kouli různých věcí.
A uznejte, že toho postavy u sebe nosí opravdu hodně.

Takže nevidím problém, aby byl plášt invis. :wink:

Re: Pláště

Posted: 13:14 09. Sep 2010
by Lord_Berserk
me se vzhled moji postavy bez plaste nelibi takze sem proti ... a jak uz rek Muthor6, kdyz uz neco menit tak opravit nejak animace plastu :wink:

Re: Pláště

Posted: 13:45 09. Sep 2010
by Tashara
Me se zase nelibi vzhled me postavy s plastem, jakymkoliv... tak proc nepridat k barvirovi volbu neviditelneho plaste? kazdy si vybere podle sveho gusta.