Page 2 of 2

Re: RP NPC

Posted: 14:01 17. Sep 2010
by EXITUS999
Osobně mi to nelaguje (až na případy, když se třeba nahrává něco na server, hromadný lagy), ale občas se mi to na půl vteřiny sekne těsně předtim, než se mi na dohled objeví hráčská postava (ne NPC), stávalo se mi to i na AIONu, tak třeba když jsem měl potkat nepřátelskou frakci, seklo se mi to a já hodil hned neviditelnost, nepřítel mě pak neviděl.. :-D

Tady naštěstí můžu potkat jen drowy a tam je jedno jestli o nich vim nebo ne, je to RP a na ty se těšim :-D

Re: Nizké FPS/sekání hry

Posted: 15:32 17. Sep 2010
by kucik
EXITUS999 wrote:ale občas se mi to na půl vteřiny sekne těsně předtim, než se mi na dohled objeví hráčská postava (ne NPC)
Tohle je zpusobeno hlouposti NWN, kdy ti (asi kvuli kradeni) server posila cely obsah inventare postavy, kterou vidis. NPC nic moc nemaj, takze proto nedelaj problemy.

Re: Nizké FPS/sekání hry

Posted: 15:40 17. Sep 2010
by zachy
Můžu poprosit někoho kdo má Win7, dvoujádro a 4GB ram a NWN mu šlape v pohodě (až na extrémy typu paladin mount) aby sem postnul jeho PC parametry a přiložil nwconfig.ini abych věděl jestli to je mým chybným nastavením nebo... já nevim :)
Díky

Re: Nizké FPS/sekání hry

Posted: 17:07 17. Sep 2010
by Daanri
No tak tu to mas - ak ti to pomoze. :)

Code: Select all

[Version]
Game=1.69
[OS]
OS=Windows XP v5.1 build 2600 Service Pack 2
Result=2
Skip=0
[Processor]
Type=Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU     E8400  @ 3.00GHz
Vendor=GenuineIntel
NumCPUs=255
Speed=3005
Result=2
Skip=0
[RAM]
RAM=4096
Result=2
Skip=0
[Video Card]
Type=RDPDD Chained DD
VRAM=4096
Desktop Resolution=1680x1050
Desktop Color Depth=32
Result=2
Skip=0
[Open GL]
OpenGL Installed=1
OpenGL Version=2.1.9026
ATI Driver=6.14.10.9026
nVidia Driver=
Result=2
Skip=0
[Direct X]
DirectX Installed=1
DirectX Version=DirectX (9.0+) (4.09.00.0904)
DirectX Build=4.09.00.0904
Result=2
Skip=0
[Misc]
Last Run=22.11.2009 18:51:15
Scanning=0
[Registry]
Location=D:\Games\Neverwinter Nights\
Path=D:\Games\Neverwinter Nights\
Flavour=Retail
InstallType=2
LastInstalledVersion=3
Latest Installed XP=2
Latest Installed XP Name=Neverwinter Nights Platinum Edition
StartMenu=Neverwinter Nights Platinum Edition

Language=0
Version=1.69
[EXE Versions]
Main=8109
Server=8109
Toolset=1.3.36.4
Updater=1.24
Config=2.0.3.6
Launcher=1.0.6.4
HakPak=1.0.2.0
[Drive Info]
C:\ [FIXED]=559592988 K Free
D:\ [FIXED]=419570752 K Free
E:\ [CD ROM]=(Unknown)
F:\ [FIXED]=854565056 K Free
G:\ [CD ROM]=(Unknown)
H:\ [CD ROM]=(Unknown)

Code: Select all

[Sound Options]
DisableSound=0
Music Volume=0.75
Voice Volume=0.75
SoundFX Volume=1.00
3D Provider=DirectSound3D 7+ Software - Pan and Volume
Environment Effects=0
Speaker Type=4
2D3D Bias=1.60
Number 2D Voices=16
Number 3D Voices=16
[Display Options]
FullScreen=1
Width=1680
Height=1050
BitsPerPixels=32
RefreshRate=60
TexturePack=3
SafeMovie=0
UseLargeFont=0
[Video Options]
NumDynamicLights=8
Enable HardwareMouse=1
AntiAliasing Mode=4
Enable VSync=0
ShinyWater=0
NumShadowCastingLights=1
EnableVisualEffectsHigh=1
Enable Truform=0
Enable AnisotropicFiltering=0
CreatureWindSetting=2
EnableGrass=1
EnableFastGrass=0
EnableEnvironmentShadows=1
VideoQualitySetting=2
CreatureShadowDetail=2
EnableSkyboxes=1
Grass Far Render Distance=900.0
Enable TextureAnimations=1
Enable CreatureEnvironmentMapping=1
Gamma=1.000000
[Alias]
HD0=.\
CD0=.\
OVERRIDE=.\override
TEMP=.\temp
MODULES=.\modules
LOGS=.\logs
LOCALVAULT=.\localvault
DMVAULT=.\dmvault
SERVERVAULT=.\servervault
TEMPCLIENT=.\tempclient
SAVES=.\saves
CURRENTGAME=.\currentgame
HAK=.\hak
PATCH=.\patch
NWMFiles=.\nwm
AMBIENT=.\ambient
MOVIES=.\movies
MUSIC=.\music
[Config]
NWLoaderDisplayTime=3
FirstRun=0
Connection=0

Re: Nizké FPS/sekání hry

Posted: 10:53 19. Sep 2010
by zachy
Tak jsem si s tim pohrál....
výsledek:
když kliknu na zem, tak není ten ukazatel zelenej ale je bílej :mrgreen:
a taky se mi zdá že se mi to seká víc, ale video nastaveni mam stejny jako predtim :P