Page 2 of 2

Re: jak jste ziskali meteoritickou ocel

Posted: 09:43 29. Sep 2010
by KaTo
Bahnak wrote:...po paletě rozházel jak jehly do sena...kdyby to aspon bylo v jedne rozumne složce, ale ten craft se motá fakt naprosto nechutně všude možně :twisted:
...
Uvítám zájemce co by to dal všechno dokupy a roztřídil to do nějakejch rozumnejch šupliku.
Jo a vyhazel itemy ze staryho craftu co se v paletě motaj.
A vubec... :mrgreen: :shock: :roll: :twisted:
Hehe, poruč a udělej sám!
Btw - kraftový věci skoro umím hledat, ale najít občas obyčejnou BLBOU židli/skříň/stopu/skvrnu krve. Co navíc rajcuje mě jsou popisky "adresářů" v paletě:
Vlastní 1
Vlastní 2
Vlastní 3
Vlastní 4
Vlastní 5
... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: jak jste ziskali meteoritickou ocel

Posted: 09:46 29. Sep 2010
by nomis_b
KaTo wrote: Vlastní 1
Vlastní 2
Vlastní 3
Vlastní 4
Vlastní 5
... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
n presne tam uz jsou vsechny polotovary, takze vse ode mne najdes tam.

A jinak ten nazev vlastni 1 apod.. to uz je NWN predvolene.. to proste neprejmenujes.

Re: jak jste ziskali meteoritickou ocel

Posted: 10:51 29. Sep 2010
by Krata
mě vždycky potěšilo, když sem nahrazoval ztrátu z kraftu hledal sem to v tom bordleu v paletě, pak našel i to, co sem myslel že tam ani neni, všechno dal hráči s dobrym pocitem dobře vykonané práce a od hráče mi jen přišel tell:
"no to je dost, příště už to neschazujte"

Nevíte jak těžké je být DM! :mrgreen:

Re: jak jste ziskali meteoritickou ocel

Posted: 13:50 29. Sep 2010
by Rejty
Krata wrote:"no to je dost, příště už to neschazujte"
Na to bych odpovědel jen: "Ano, uz si toho dostal dost, příště už nic nedostaneš".