Page 2 of 4

Re: Truhlář update

Posted: 16:25 22. Feb 2012
by jachyra
Moja chyba :D opravuje sa

Re: Truhlář update

Posted: 08:51 28. Feb 2012
by jachyra
Oprava dokončená, všetko by už malo fungovať v poriadku ;)

Re: Truhlář update

Posted: 14:05 28. Feb 2012
by Absinthorix
Jo, eště jedna taková malinká věc kterou jsem předtím zapomněl zmínit:

Štít zdobený stříbrem nic nedělá, kromě velmi vysoké zranitelnosti elektřinou.

To je záměr nebo chyba, že stříbro je dobré akorát na tréning a jinak k ničemu? U takového dobrého kovu je to poměrně škoda...

Re: Truhlář update

Posted: 14:18 28. Feb 2012
by jachyra
Tiež si mohol skôr napísať :wall:
Ale to už by sa malo veľmi rýchlo opraviť :mrgreen:

Re: Truhlář update

Posted: 14:20 28. Feb 2012
by Absinthorix
Omlouvám se, mně to předtím nedošlo - měl jsem plnou hlavu kuší a tak :oops:

Každopádně velké díky za celou tu práci okolo toho!

Re: Truhlář update

Posted: 12:51 29. Feb 2012
by Absinthorix
Prosím prosím - pokud někdo vyrábí střelivo (v mém případě šipky tis s mithrilem a pak dub se zlatem pro potvrzení),
tak sice dokončí práci, vyskočí hláška "Hotovo" ale žádný výrobek nedostane.

Re: Truhlář update

Posted: 13:36 29. Feb 2012
by kucik
Je možný, že v paletě chybí ten objekt, kterej to mělo vytvořit. Jakej je resref?

Re: Truhlář update

Posted: 13:56 29. Feb 2012
by Shaman88
Už jsme našli chybku.
Edit: tohle je moje chyba, neumím kopírovat :)

Re: Truhlář update

Posted: 23:25 02. Mar 2012
by jachyra
Čoskoro by to malo byť všetko ok a pojazdné :D

Re: Truhlář update

Posted: 12:15 04. Mar 2012
by Nalkanar
Nejsem si jistý jestli už proběhl update, ale šípy se stále nespawnují.

Re: Truhlář update

Posted: 14:03 04. Mar 2012
by Shaman88
Nalkanar wrote:Nejsem si jistý jestli už proběhl update, ale šípy se stále nespawnují.
Šípy nebo toulce?

Re: Truhlář update

Posted: 14:11 04. Mar 2012
by Nalkanar
Shaman88 wrote:
Nalkanar wrote:Nejsem si jistý jestli už proběhl update, ale šípy se stále nespawnují.
Šípy nebo toulce?
Šípy. Resp. objeví se bez peříček a hrotů, které jsou "použitelné". Ale ne konečný výrobek.

Re: Truhlář update

Posted: 14:28 04. Mar 2012
by jachyra
Takto .. pri výrobe tulcov je postup:
1) vyrobiť z dreva polotovar (výzor je akoby šípov)
2) z tých "šípov" = polotovaru tulca .. + prútu kovu + pierok kúpených od správcu dielne ... sa vyrobí finálny tulec, ktorý po použití vloží do inventára 99 ks šípov/šipiek

Takto to presne funguje, keď to už všetko bude spojazdnené ... či to už je nemám ale tušenia :D
Ak niečo nefunguje, treba povedať ktorý krok presne a z akého typu kovu+dreva

Re: Truhlář update

Posted: 20:18 04. Mar 2012
by Krysak
Ahoj,
truhlařinu nedělám, ale pokud platí premisa 99 šípů z jednoho ingotu, jednoho logu a peříček, pak.
Nevím kolík stojí pírka, ale top kvality šíp bude jen v nákladech za meteor 10 000 zl, za pradub 10 000 zl.
Pírka? .....
99 šípů vystřílíš celkem snadno. O době výroby ani nemluvit.
Neměl by se tak spíše vyrábět balík šípů jako je u vendorů? Mluvím řádově o stovkách/ tisících kusů, které se budou z paklíku uvolňovat při kliknutí.
Díky za zamyšlení.

Re: Truhlář update

Posted: 20:48 04. Mar 2012
by jachyra
to Krysak: XD prosím, aby si si najprv v hre skúsil, ako fungujú tulce z obchodu .. identicky fungujú aj tulce z craftu...
Poprosím nabudúce si pozornejšie čítať, čo sa píše ;) Ďakujem za pochopenie.

EDIT: dopĺňam:
krok č. 2) z tých "šípov" = polotovaru tulca .. + prútu kovu + pierok kúpených od správcu dielne ... sa vyrobí finálny tulec (obsahujúci 10 000 šípov/šipiek), ktorý po použití vloží do inventára 99 ks šípov/šipiek