HAKy je potřeba rozbalit do podadresáře hak.rosnicka wrote:ahoj, ze bych tady nasla radu? zaregistrovala jsem se, sehnala klic protoze mam hru ze score.. stahla co jsem mela ale problem... do hry jsem se prihlasila, vytvorila postavu a kdyz si dam hrat tak me to nechce pripojit ke thalii protoze to chce haky.. fajn.. pro jistotu jsem stahla kompletni balicek, rozbalila a ted jsem v haji protoze nevim co s tim.. jestli ty haky mam nekam dat.. mam je rozbalene ve hre.. vi nekdo radu pekne prosim smutne koukam..
To znamená, že pokud máš třeba hru v adresáři D:\NWN, haky (soubory jako např. thalie_main1.hak) musí být umístěny do adresáře D:\NWN\hak
Když jsem začínal, také jsem měl problémy pochopit, co kam patří. Většina patří do override, ale já jsem tam tehdy omylem nasypal i portréty a pak jsem měl problém se jich zbavit... Naštěstí to nevadilo.