Page 2 of 3

Re: Vadný Item

Posted: 18:50 04. Oct 2010
by -darkvision-
Tak zas doma, Omlouvam se vam tedy, tu hul jsem tvoril fakt pred davnymi veky a uznavam tedy svoji chybu, ze jsem tvrdil ze nebyla drive +20,+20. Jinak ze byla u me v trezoru, to nevim jak se tam dostala, bo naposledy ji mela Alyff, mozna Alyff si ji dala k sobe do trezoru.
Ale i tak Kuciku diky moc za nervy, trpelivost a konecne vyreseni.
A jeste jednou se omlouvam.

Re: Vadný Item

Posted: 19:32 04. Oct 2010
by -RoF-
Asi by nebylo špatné prokontrolovat inventáře, páč takhle bugovalo víc věcí a kdoví kolik lidí toho zneužilo. :roll:

Já sám sem jednu věc hlásil, ale jestli se to řešilo, to nevím. :wink:

Re: Vadný Item

Posted: 19:39 04. Oct 2010
by DenGrasse
Inventáře se průběžně kontrolují, takže kdo by tohle udělal a nenahlásil, koleduje si docela o malér.

Re: Vadný Item

Posted: 19:44 04. Oct 2010
by -RoF-
DenGrasse wrote:Inventáře se průběžně kontrolují, takže kdo by tohle udělal a nenahlásil, koleduje si docela o malér.
Ono to hlásilo víc lidí, ale nějaká akce se skrz to nedělala, takže dle mě divná vyhrůžka.

Re: Vadný Item

Posted: 19:53 04. Oct 2010
by Bahnak
-RoF- wrote:
DenGrasse wrote:Inventáře se průběžně kontrolují, takže kdo by tohle udělal a nenahlásil, koleduje si docela o malér.
Ono to hlásilo víc lidí, ale nějaká akce se skrz to nedělala, takže dle mě divná vyhrůžka.
"Nějaká" akce se skrz to DĚLALA! Kontroluji Itemy pokaždé když jsem ve hře a řeším je s hráči. Kdokoliv mi kdy napsal svůj problém s ITEMEM tak jsem ho šel co nejdříve řešit. Takže tohle rádoby povzdechnutí nad nějakou laksností teamu si prosím ROFe odpusť a raději uveď potřebné fakta.
Nenahlášení chyby je porušení pravidel, to všichni ví, takže to není "divná výhrůžka", ale konstatování faktu.
Pokud někdo neví komu to hlásit, tak na Thalii máme hlavní DM, které si už zaúkoluje nás, drobotinu.

Re: Vadný Item

Posted: 19:55 04. Oct 2010
by Sveneld
mam drobny problem s prstenem sily, postava bageshur

AdeptDM Bahnak: dořešeno

Re: Vadný Item

Posted: 19:59 04. Oct 2010
by -RoF-
Bahnak wrote:
-RoF- wrote:
DenGrasse wrote:Inventáře se průběžně kontrolují, takže kdo by tohle udělal a nenahlásil, koleduje si docela o malér.
Ono to hlásilo víc lidí, ale nějaká akce se skrz to nedělala, takže dle mě divná vyhrůžka.
"Nějaká" akce se skrz to DĚLALA! Kontroluji Itemy pokaždé když jsem ve hře a řeším je s hráči. Kdokoliv mi kdy napsal svůj problém s ITEMEM tak jsem ho šel co nejdříve řešit. Takže tohle rádoby povzdechnutí nad nějakou laksností teamu si prosím ROFe odpusť a raději uveď potřebné fakta.
Nenahlášení chyby je porušení pravidel, to všichni ví, takže to není "divná výhrůžka", ale konstatování faktu.
Pokud někdo neví komu to hlásit, tak na Thalii máme hlavní DM, které si už zaúkoluje nás, drobotinu.
Jééé klid. Tak promin taková informace se ke mě už nedostala.
Já to hlásil Rejtym.

Pokud se to kontroluje, tím líp. Super. Díky ;)

Nemusíte hned tak too hehe.

Fakta asi takové ..... bugovaly předměty z výměny předmětů (šperky)

Re: Vadný Item

Posted: 20:17 04. Oct 2010
by Bahnak
Ano, předměty z výměny bugovaly nejvíce (nejen šperky, podle mě úplně všechny)
Momentálně team řeší postup nápravy. Kupříkladu jsem se snažil dost lidem nějaké takovéto ITEMy vyměnit opět v lokaci vyměny itemů, problém je však v samotných itemech a v tom že to lidi pořád dokola rvou do trezoru.
Jedná se zejména o drobné úpravy vlastností itemu jako např.: +1síla, odolnost, obratnost, sejvy, obnova.
Nejde o nic příliš radikálního, nicméně ono se to nasčítá že...
Prosím kdo tak ještě neučinil ať nahlásí svůj BUG hlavnímu DM (napsat PM - DenGrasse) a ten už si nás prcky zaúkoluje.
Z globálního hlediska nejde o žádný masakr, neboť craftové itemy již fungují, takže dřív nebo později se takové itemy vytřídí samy.
Do té doby bohužel musíme zasahovat. Je to pruda, ale zvýhodňovat svou postavu oproti postavám ostatním není OK.

Re: Vadný Item

Posted: 20:30 04. Oct 2010
by Derken-
Když si mi odebíral ten item kuciku, nemohlo se mi nějak poškodit acc? Nelze z něj nalogovat jedinou postavu. Bratrovi to jede vše normálně, takže by asi neměl být problém u nás? Nevím.

Jinak děkuji za vyřešení, hlavní je že je ta hůl už pryč, ale daleko raději bych teď nalogoval.. :) Jinak byla u mě v trezoru, protože sem tam naházel všechno mi vadilo, když sme běželi pro nějaký suroviny. Pak nám vypli net a hůl zůstala v trezoru.

Re: Vadný Item

Posted: 20:44 04. Oct 2010
by -darkvision-
A jak to je prosím s artefaktovýma věcma? Ty mohu dávat do trezoru enbo raději ne? Nemyslím části, ale složené itemy. Zatím je raději nosím u sebe tedy.

Re: Vadný Item

Posted: 20:51 04. Oct 2010
by Bahnak
Nezaznamenal jsem zatím jediný případ BUGu artefaktových předmětů, takže by měly být OK... Taktéž si nejsem vědom jediného případu řešení předmětu z krámku, takže také nejspíše OK. Jde hlavně o předměty z výměny ITEMů...

Re: Vadný Item

Posted: 21:32 06. Oct 2010
by DenGrasse
Bahnak wrote:Prosím kdo tak ještě neučinil ať nahlásí svůj BUG hlavnímu DM (napsat PM - DenGrasse) a ten už si nás prcky zaúkoluje.
Prosím žádné bugy itemů mi nepište, nevěděl bych co si si nimi počít. Pro craftové věci je to nomis, pro ostatní rejty (možná něco ví i kucik). :mrgreen:

Re: Vadný Item

Posted: 07:44 07. Oct 2010
by -RoF-
DenGrasse wrote:
Bahnak wrote:Prosím kdo tak ještě neučinil ať nahlásí svůj BUG hlavnímu DM (napsat PM - DenGrasse) a ten už si nás prcky zaúkoluje.
Prosím žádné bugy itemů mi nepište, nevěděl bych co si si nimi počít. Pro craftové věci je to nomis, pro ostatní rejty (možná něco ví i kucik). :mrgreen:
No jo já psal a nic. Hmm hmm.

Jako mě je to fuk, já ty předměty mám už od května nebo od kdy v bance. Ale nerad bych, aby mě někdo obvinoval. :wink:

Re: Vadný Item

Posted: 09:36 07. Oct 2010
by OneIceOne
Když nebudete mít jistotu, zda můžete něco strčit do bedny a bude se jednat o nějaký vzácný kousek, né každá kravina za pár korun, tak zkuste dm.

Re: Vadný Item

Posted: 09:49 07. Oct 2010
by kucik
Do persistentních beden by mělo jít v pořádku vložit cokoliv, co je v toolu správně vytvořené, krom většího množství peněz.