Page 2 of 2
Re: Překlepy v reáliích
Posted: 01:53 24. Jun 2011
by DenGrasse
To je tak, když někdo přepisuje tuny starého, vážného textu

Re: Překlepy v reáliích
Posted: 16:14 24. Jun 2011
by Žorž
Myslím, že když se podíváte trochu důkladnějc, třeba sem, právě mezi starší (aktualizované) texty:
http://thalie.pilsfree.cz/povesti-povrchu-91.htm, tak by byla vážnost zrovna to poslední, co tam lze najít nebo vytknout - oproti kupě jiných věcí.
Re: Překlepy v reáliích
Posted: 20:25 02. Aug 2011
by Absinthorix
Malý překlep v obecných dějinách
moc Temného je pokřivila do hrůzných podob, či zda teprv vznikly jako výhonky zhoubného sémě, zasetého do úrofné půdy sfér.
EDIT by Paulus:
UPRAVENO