Page 2 of 4

Re: plátneřina

Posted: 13:27 13. Oct 2010
by -darkvision-
160% titanu a jedna mistrovska kůže mi dala toto : (je to záměr či někde chyba)
160% adamantitu a mistrovska je - takova zbroj je opravdu rozdilna, lepsi a to je to horsi material.

EDIT: Ok beru na vedomi, díky Aersi, me prvně napadlo, zda to není chybka. Díks.

Re: plátneřina

Posted: 13:31 13. Oct 2010
by de Aers
špatně si ten kov využil, jinak funguje správně.

Re: plátneřina

Posted: 16:56 13. Oct 2010
by zachy
Neznamena vzdy, ze cim drazsi a tezsi na vyrobu, tim lepsi :wink:

Re: plátneřina

Posted: 18:22 22. Nov 2010
by -darkvision-
Mohu se zeptat?

Helma 180% adamantit + mistrovska kuze
Helma 180% adamantit + velmistrovska kuze
-> Proc maji obe helmy totozne parametry? Je to zámer nebo chyba?

Ps. Nejak nechapu proc 180%adamu a velmistr ma stale postih -2 do obratnosti.

Re: plátneřina

Posted: 18:28 22. Nov 2010
by de Aers
To teprve zjistíš, že ikdyž ten adamint budeš s něčim míchat ten postih tam budeš mít, od poslední úpravy se v tom asi něco rozvrtalo, tak až Nomis bude mít čas tak to opraví, já už mu to dávno psal asi před dvěma týdnama, ještě s dalšíma chybkama, zpráva je stále neřpečtená. Takže má holt dost práce.

Re: plátneřina

Posted: 20:11 30. Dec 2010
by de Aers
Byly vyrobeny stínové boty v poměru 200% s velmistrovskou kůží a dávají pouze +3AC... a přilba která byla vyrobena stejně dává normálně +4AC.

Re: plátneřina

Posted: 00:16 29. Feb 2012
by Nalkanar
Jen drobnost...

Položka v kovadlině určená k výrobě rukavic má tendence mizet.

Př.: otevřu kovadlinu, výroba rukavic tam je, rozliknu nastavení, nastavím, co chci, naklikám se zpět, rukavice zmizí. Rozkliknu libovolnou zbroj, vykliknu a rukavice tam někdy je a někdy není.

Re: plátneřina

Posted: 23:25 02. Mar 2012
by jachyra
Chyba nájdená a čoskoro by to malo byť ok ;)

Re: plátneřina

Posted: 16:52 12. Mar 2012
by Nalkanar
Testoval jsem trošku helmy a všiml jsem si takové další drobnůstky. Helmice dávají postihy do skrývání a tichého pohybu. Ano, má to svou logiku, ale neměly by spíše mít postihy do všímavosti a naslouchání? Plus teda mají postih do hledání, ten se mi zdá na místě.

Re: plátneřina

Posted: 18:18 12. Mar 2012
by KaTo
Nalkanar wrote:...Helmice dávají postihy do skrývání a tichého pohybu...
Předem se omlouvám za OT - třeba je to myšleno tak, že v tý helmici blbě vidíš a do všeho s ní mlátíš :twisted: :lol: :lol: .

Ať nejsem až tolik OT - na Thalce jsou v krámech kápě s omezením Naslouchání.

Re: plátneřina

Posted: 12:56 07. Apr 2012
by slencak
Hlásím změnu :roll: použil jsem stejný poměr, kůži i materiál ,ale dostal jsem z toho jen +3 AC. Jako mistr povolání jsem z toho dokázal vyždímat +4 AC

Re: plátneřina

Posted: 16:32 08. Apr 2012
by Nalkanar
Není to nutně chyba, ale jen mi příjde zvláštní jedna věc:

Plátneřina - bronzové rukavice - 200% - náklady 620 - výcvik +9, tichý pohyb, skrývání, čarozpyt, odstranění pastí -10

Krejčovina - rukavice s legendární kůží - 200% - náklady 237 000 (160k přísada na kůži, 12K přísada na zpracování kůže a kamene do použitelného stavu, 65k hodnota trofeje ze které se dělá legendární kůže) - výcvik +10

Jen mi to příjde možná malinko nevybalancované - pokud bude chtít plech větší výcvik náhodou, tak koupí rukavice za náklady pod měšec. Pokud chce větší výcvik hidař/mág a nechce přijít o celkem užitečné skilly, tak příjde o docela dost peněz. A výška skilly je takřka totožná.

Re: plátneřina

Posted: 21:01 08. Apr 2012
by Krysak
Je to dané principem jakým se tvoří vlastnosti zbrojí.
Možná by stálo za to uvést, že za relativne příznivý peníz jde udelat +6 disciplína bez postihů - mistr.

Logiku v postupu jak navrhl konstruktér craftů vidím zcela zjevnou a korektní. Postihy jsou natolik vysoké, že si to dá snad jen blázen. Silné silové buildy stojí na meteoru s diciplínou jako bonusem, do začátku takováhle drobnost moc nepomůže a jsou lepší....

Cílová skupina, která to potřebuje nejsou silové buildy, ale dexové. Vše je v pořádku. Skvělý a zajímavý koncept. Dokonce vyrovnaný.

PS: -10 čarozpyt? tak to je likvidační postih pro většinu silovývch buildů.

Re: plátneřina

Posted: 12:50 10. Apr 2012
by jachyra
to Slancak - holt do platnieriny rovnako ako aj kováriny boli pridané obmedzenia, aby za biedny peniaz nebolo možné vyrobiť presilené veci ;) ako ktoré obmedzenia fungujú si už musíte vyskúšať v praxi.

Re: plátneřina

Posted: 16:57 10. Apr 2012
by Absinthorix
jachyra wrote:to Slancak - holt do platnieriny rovnako ako aj kováriny boli pridané obmedzenia, aby za biedny peniaz nebolo možné vyrobiť presilené veci ;) ako ktoré obmedzenia fungujú si už musíte vyskúšať v praxi.
Není to zrovna příjemné zjištění IC... aneb naslibovat hory doly a pak zjistit, že první půlka větší zakázky je OK a druhá prostě nebude. A vymlouvat se na šizené legury a lakotu správce... 8)