Jsem rád že se konecne Tým vyjádřil k tomuto tématu, ač v tématu jiném, ale vyjádřil se k věci. To bylo to, co jsem po Týmu celou tu dobu žádal.
Děkuji.
EDIT: TO co je níže neberte jako útok, jen v některých věcech máme asi každej jinej názor na věc. Nic proti Vám. Názor dělá člověka.
A jako dodatek bych jen rád vyvrátil něco DenGrassovi, teď mluvím já za sebe, ne za ostatní mágy/zaklínače. Jak to vidím já, nebo spíše, jaké zkušenosti s tím mám.
DenGrasse wrote:Team provedl úpravu kouzla právě proto, aby NEMOHLO plnit původní účel. Původní meč byl totiž "plot item" a tudíž nesmrtelný. Samozřejmě, byl slabý a nic nezranil. Dal se však použít k tomu, aby se podstrčil nepříteli v dungu, který jej nemohl zničit (byl nesmrtelný) a vyplýtval na něj (marně) všechna svá kouzla. No a potom přišel mág s prstem v nose a pomocí naboostěného summona nebo jiných triků dung vykydlil a vybral.
Zkusím to nějak bodově rozepsat:
a) Nerozumím pojetí "jiné triky" - kouzla?
b) Jestli to dobře chápu, mág (solista) přišel do dungu hodil meč, nechal vykouzlit npc, pak vykouzlil summona, naboostil a bosse zabil? Oukej, upravili jste to. Ted mág hodí 3mece, nebo 4summony a stejne si to soluje. V čem je teda rozdíl? Dříve se boss vykouzlil na meči, ted se vykouzlí na 3summonech.
c) Tady POZOR, me neslo o to aby si nekdo neco soloval, me slo o to kdyz jdes nekam v parte. Je krásne ze jste mec upravili aby si mag nic nesoloval, ale on si to ted soluje jeste vic, at se vam to libi nebo ne, je tomu tak. Mec kterej byl predtim, v mem pripade byl vyuzivan kdyz se nekam slo v parte a tak ho myslim vyuzivala vetsina. Bud tady na Thalii, nebo na Demone, ci na jinych serverech.
Jako sprominutim ty dungy ktere jste vytvorili? (mluvim o tech fakt EPIC) NPC s ab 50+,zachrane hody apod o tom ani radsi nemluvim jak jsou vysoke, AC ktere je pres 50.
*zapíná capslock aby to zduraznil a neztratilo se to v textu*
MŮŽETE MI ŘÍCI KTERÉ PARTY TO MAJ DÁT?
NEBO ZEPTAM SE JINAK, KDYŽ JSTE TO VYTVOŘILI, ZKOUŠELI JSTE, ZDA TO JDE PROJÍT V PARTĚ?
Mě se totiž zdá že ne, mohu se samozřejmě plést, to vím, pokad se pletu, tak me prosím opravte.
DenGrasse wrote:
Jinými slovy, finta s black blade je prachsprostým podvodem na tvůrcích světa i na ostatních, kteří tuto možnost nemají
To souvětí jsem si dovolil zkrátit, aby z něho vyzněla ta podstata, kterou jsi měl na mysli, pokad se mýlím, oprav me.
Touto větou myslím urážíš mnoho hráčů s takovým podkladem, že využívali něco, co jako Epic mágové/zaklínačové měli.
A propo, když Epic válečník využije devast a způsobí tak velmi velke zranení, tak je to samy co Mág ktery vyuzije black blade?
Ano či ne?
Pokad ne, proč?
Já Tě nechytám za slovo, jen se mi to zdá úplně stejné totiž.
Někdo je mág, využívá black blade.
Někdo je válečník, využivá devast a jednou ranou (dříve) nyní dvěma posíla npc do podsvětí.
Jakej je v tom rozdíl?
Mág nikdy nedosáhne na to co má válečník (ano kvílení banší apod, ale ty hody co maj nynejsi npc? Promin, tam ti kvilivka nepomuze, takze mág na to nedosahne)
Tak jako Válečník nikdy nedosáhne na to, že zakouzlí Black Blade.
Kde je rozdíl? Nikde žádnej nevidím totiž.
Každé Epic povolání má své výhody/nevýhody. Kdyby se to mělo sepsat, je to na několik stránek.
Pokad to někdo dočetl do konce, tak má mé díky a děkuji že jste tomu věnovali čas.
S přáním hezkého zbytku večera
Já
