Page 2 of 3

Re: Kovařina

Posted: 14:02 09. Nov 2011
by Derken-
Vyjmecne kusy zvedaji ILR

Re: Kovařina

Posted: 14:06 09. Nov 2011
by Radim
Dodán screen

Re: Kovařina

Posted: 14:16 09. Nov 2011
by -RoF-
Ano to je pravda, co vím tak je to 1 až 2 lvly.

Re: Kovařina

Posted: 03:33 19. Nov 2011
by KaTo
Vrtala mi hlavou spešl Thalijská kukri.
A možná "tuším", proč je ve výpise postavy 1k6 ačkoli se na pohled tváří jako 1k4.
Když totiž kovu kukri, tak mi to celou dobu píše, že kovu Srp :lol: :lol: , ačkoli finální výrobek JE kukri.
Hádám že zakopaný pes bude v tom, že srp má 1k6 dmg. I když ve finále vypadá jako kukri...tak si pořád myslí, že je srp :twisted: ...a chová se podle toho :mrgreen: .

Re: Kovařina

Posted: 20:57 20. Mar 2012
by Absinthorix
Ze železa už nejdou vyrábět zbraně +2 :cry:

Edit: Nedalo mi to, abych si to ještě nezkusil. Původní poměry 160 a 180 nefungují, zabere až plných 200%.

Re: Kovařina

Posted: 12:39 24. Mar 2012
by jachyra
To nie je chyba :D to tak aj má byť

Re: Kovařina

Posted: 21:41 08. Oct 2012
by Bahnak
Tuším asi chybka...

Re: Kovařina

Posted: 21:47 08. Oct 2012
by Nalkanar
To se teď občas stává. Nevzrostl ti při lvlu poměr?

Re: Kovařina

Posted: 06:37 09. Oct 2012
by Bahnak
Asi jo, nic jiného mě taky nenapadá, musím ještě kouknout, ono mě to spíše pobavilo.
Rozuměno jako že jsem ten výrobek nevyráběl někomu na míru, ale byl právě na naexpení.
Když tam bylo 30 XP tak to stoupalo (zhruba 7 nahoru a 3 propaly)
Teď to vcelku stagnuje (6x nahoru, 4x propal s tím že propal je větší než nárust)

Takže já jsem ve výsledku štastnej - na jednom kvéru udělám další lvl :-D, jde to po 32 XP svižně, materiálu neubývá a nemusím nikam běhat.

Re: Kovařina

Posted: 11:51 09. Oct 2012
by Barbar321
Přesně tak. Na 14-tém lvl máš větší poměr než na 13-tém.

Takže je to v pořádku

Re: Kovařina

Posted: 12:29 09. Oct 2012
by -darkvision-
Jak tu již bylo zmíněno: Máš to díky přechodu na další lvl, kterej v sobě zahrnuje větší poměr kovu - tedy výrobek se ti tak ztížil :twisted:

..a začínáš se blížit do fáze - jeden výrobek = 3 levely craftu :)

Re: Kovařina

Posted: 12:33 09. Oct 2012
by kucik
Teď já! Já vim! Máš tam totiž větší poměr! :mrgreen:

Re: Kovařina

Posted: 15:09 09. Oct 2012
by Bahnak
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Počkat! Chcete snad těmi příspěvky říct že tam mám větší poměr?
:oops: :oops: :oops: :oops: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :oops: :oops: :oops: :oops:

Re: Kovařina

Posted: 15:12 09. Oct 2012
by Caehan
S kým má Bahňák poměr? Co mi zase ušlo?

Re: Kovařina

Posted: 15:21 09. Oct 2012
by Nalkanar
Nu hraje drowa... takže by mě nepřekvapilo, kdyby obskakoval kovaldinu. :twisted: