Page 2 of 2
Re: Učitel barbara
Posted: 19:09 18. Nov 2010
by kucik
Thalie je multiplayer hra. To znamená, že se očekává komunikace s dalšími hráči a je pravděpodobné, že k dosažení některých cílů budeš potřebovat dalšího hráče.
Re: Učitel barbara
Posted: 23:26 18. Nov 2010
by Jatro
Chce to pevny nervy a par flasek s invisem trosku se to prodrazi ale da se to
jinac doporucuju se s nekym domluvit IC domluvit je to trosku divny ze se barbar necha nekym vodit za rucicku ale nic jinyho ti nezbejva bud pomocna ruka nebo prachy navic za invis
Re: Učitel barbara
Posted: 02:28 19. Nov 2010
by cer-c
To RoF: Hele nevím jak jsi přišel na to, že je v Murgondu učitel pro 13+. Dnes jsem tam byl a je tam jen učitel 21+
Re: Učitel barbara
Posted: 07:07 19. Nov 2010
by -RoF-
cer-c wrote:To RoF: Hele nevím jak jsi přišel na to, že je v Murgondu učitel pro 13+. Dnes jsem tam byl a je tam jen učitel 21+
No jelikož tam kliká lvl tady Jatro. A taky sem tam párkrát vedl ještě jednoho kámoše aby se tam učil barbara.
Takže tam musí učit 13+
Re: Učitel barbara
Posted: 07:29 19. Nov 2010
by cer-c
Tak to pardon. Jsme tam právě s jedním človíčkem byli a našli jsme tam jen učitele 21+. Asi jsem slepoň slepá

Re: Učitel barbara
Posted: 18:08 19. Nov 2010
by kaz
Nevim jak ted po zmenach lokaci apod. ale driv jsem v Murglondu prestupoval u ucitele barbara, a to jsem zdaleka nebyl na 21lvl.
Takze tam byl ucitel pro -náctky. (neplest si to s -nácky)
Re: Učitel barbara
Posted: 20:41 19. Nov 2010
by slencak
edit. Ten v Nordovce už neni.
Re: Učitel barbara
Posted: 15:03 25. Nov 2010
by sendys
do murgondu ti flasky s invisem nepomuzou jelikoz tam jsou hadi na mustku a ty proste neobehnes
Re: Učitel barbara
Posted: 15:05 25. Nov 2010
by zachy
Proč ne? přiběhneš viditelnej, chvíli budeš dělat BUBUBU abys je nalákal la pak si lokneš a běžíš dál
Re: Učitel barbara
Posted: 15:29 25. Nov 2010
by G14
co vim tak uz je problem s ucitelem poreseny ne?
