Page 2 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:44 25. Oct 2010
by Bahnak
d2, w3, q3, Transport Tycoon, CS, BG1-2, Fallout1-2, Morhoon a nikdy nekončící tamagoči windows
jo a občas i NWN teda... :mrgreen:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 00:01 26. Oct 2010
by Krata
ted zrovna nejvíc ujíždim na Starcraft II .. jinak CoD: Modern Warfare 2 , chystám se na Fallout: New Vegas a klepu se na Fable 3

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 08:59 26. Oct 2010
by jachyra
Jednoznačne odporúčam zahrať Fallout: New Vegas ... trochu skepticky sme to začali s manželom hrať, potom, ako nás neskutočne sklamal prepadám Gothic: The Arcana Tales .. totálna hanba celej Gothic série
Ale F: NV je úplná krása, parádička, fakt sa priblížili F1,2 .. asik len poviem, že to našťastie nerobila Bethesda, takto je svet síce menší, ale konečne je plný zaujímavostí, zatiaľ mi to dosť pripomína krásu sveta Gothic 2 .. len dúfam, že tento dojem pretrvá až do konci hry ;)

to F: NV: alchýmia, výroba, vylepšovanie rulez!!! *ozvala sa večná crafterka*

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 11:19 26. Oct 2010
by tao kan
Dungeon master 2, Stunts, Tetris 3D a NWN

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 12:10 26. Oct 2010
by -RoF-
Unreal 1, Deus Ex (tohle sem hrál hodně) :)
Age of Empires
Ale třeba Gothic 1,2 byl super ;)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 12:36 26. Oct 2010
by Krata
jachyra wrote:Jednoznačne odporúčam zahrať Fallout: New Vegas ...
mě právě Fallout 3 nehorázně zklamal, každej z toho byl unešenej, v časopisech největší hodnocení se zlatou hvězdou ale ta hra už nebyla původní Fallout ale jen splácaná hovadina na to téma.. tak sem doufal že New Vegas se vrátí do starých kolejí a bude to to pravé pokračování, snad tedy je :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 22:36 26. Oct 2010
by venomeq
Tak jednoznacne Baldurs Gate vsecky dily i s datacema,Icewind Dale 1-2 , Planescape Torment to je moje nej trio(kdo nezkusil ani jedno tak nevi o co prisel:)
Dalsi Fallouti zvlaste 1 a 2,W3 DotA, CS 1.6,Starcraft 1 a aj 2, CaC,Nwn,Oblivion(predtim aj Morowind),Thief 3,

A na co se tesim? Tak hlavne na Diablo 3 !!!!!(ac diablo nemusim tak kdyz sem videl screeny a trailery ke trojce tak sem slintal....)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:52 27. Sep 2011
by sendys
venomeq wrote:Tak jednoznacne Baldurs Gate vsecky dily i s datacema,Icewind Dale 1-2 , Planescape Torment to je moje nej trio(kdo nezkusil ani jedno tak nevi o co prisel:)
Dalsi Fallouti zvlaste 1 a 2,W3 DotA, CS 1.6,Starcraft 1 a aj 2, CaC,Nwn,Oblivion(predtim aj Morowind),Thief 3,

A na co se tesim? Tak hlavne na Diablo 3 !!!!!(ac diablo nemusim tak kdyz sem videl screeny a trailery ke trojce tak sem slintal....)
co kecas !!! si diablo hral od rana do vecera a jeste pred par mesici si ho paril !!!

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 21:24 07. Oct 2011
by zachy
Zastesklo se mi po starých PS1 hrách Medievil a Medievil 2 :) Ať žije Sir Daniel Fortesque.
http://www.youtube.com/watch?v=XaANMWaD ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=megbIMMk ... re=related

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:20 02. Nov 2011
by Tarja
Tak NWN, Unreal tournament, Freelancer, Lineage2, Blood omen2; zkoušela jsem metin, ale nijak mě nezaujal; heroes IV., warcraft3, Mafia, Alien vs predator 1,2, Qacke arena, project IGI, tomb raider a jinak si občas zahraju i mahjong a solitera :mrgreen:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:38 02. Nov 2011
by Prasokralik
LoLkoooooooo.......

Samozřejmě terraria.

Jinak s terbee občas mlátíme perfect world, teď zkoušíme allods, moc pěkná free variace na wow.

A v poslední době taky age of conan, běhat tam za barbarku a sekat hlavy s postavičkou nahoře bez je bezkonkurenční :P

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 14:27 05. Nov 2011
by LDamian
Civ2, Civ4

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 14:51 05. Nov 2011
by J.F.Payne
Civilizace jsou jasný, na tom jsem strávil dětství (a u 4 minulý zkouškový). Ale co mám od Cida Meiera ještě rád, a že jsem u toho s bratránkem strávil čas delší než na celým NWN dohromady, je stařičká strategie Conquest of the New World. Dokonalá budovatelská strategie z období kolonizace Ameriky. Bohužel rozchodit to na novějších počítačích je nereálné :(

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:04 05. Nov 2011
by Shaman88
J.F.Payne wrote:Civilizace jsou jasný, na tom jsem strávil dětství (a u 4 minulý zkouškový). Ale co mám od Cida Meiera ještě rád, a že jsem u toho s bratránkem strávil čas delší než na celým NWN dohromady, je stařičká strategie Conquest of the New World. Dokonalá budovatelská strategie z období kolonizace Ameriky. Bohužel rozchodit to na novějších počítačích je nereálné :(
Proč je to nereálné rozjet?
Já to mám ještě doma na pc a ještě před cca rokem jsem to hrál.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:48 05. Nov 2011
by J.F.Payne
Shaman88 wrote:Proč je to nereálné rozjet?
Já to mám ještě doma na pc a ještě před cca rokem jsem to hrál.
Mně to rozjet nešlo. Jak to děláš? Jestli mi poradíš, ověnčím tě vavříny a budu tě velebit po tři dny pitím vína a oslavnými zpěvy.