Page 2 of 3
Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Posted: 14:13 08. May 2011
by Hafen
Hravali jsme drd i adad a dnd, ale nikdy jsme se nesesli na 4+ sezeni, je to proklety typ hry, vsichni chceme hrat, zacnem a hrajem, ale uz se nikdy nesejdeme k dokonceni
Z figurkovych kdysi warhammer fantasy battles temne elfy ted uz je to passe, 1/72 General de Brigade francouzska pesi brigada a jizda cca 1805-1812, v tomtez meritku a stejny rule set pro sedmiletou Rakusany, a aktivne ted hraji jen pesi rotu esesaku do flames of war.
Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Posted: 18:57 28. Nov 2011
by xpm335
Papírové DrD nic nepřekoná!

Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Posted: 11:57 29. Nov 2011
by Braenn
Toto je jedna z nejdokonalejších deskovek, co jsem kdy hrála. Jednoduchá, rychlá, pro hodně hráčů (i opilých), každá hra je jiná...
http://www.hrej.cz/clanky/roborally-2442/
Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Posted: 12:03 29. Nov 2011
by J.F.Payne
Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Posted: 15:04 29. Nov 2011
by Braenn
Ok, kdy zahrajem?

Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Posted: 18:08 29. Nov 2011
by efu_redo
Bang je suprová klasika. Z deskových her u mě vedou Osadníci z Katanu. Je to senzační hra plná nervů a podrazů s obchodováním, taky o náhodě a taktice.
Z papíráků vede Shadowrun. Ať už je to modifikace na českou kulturu a okolí, nebo využití pravidel Shadowrunu v prostředí fantasy Warhammeru a nebo Grasovi Ornilie. Světy jsou skvělé a dobře propracované. Především se mění odměna, odměna není skvělý kanón, magický svět, nýbrž to, že hráč s postavou přežil další běh.
Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Posted: 19:25 29. Nov 2011
by Skipp
Ja si nemôžem pomôcť ale z RPG pc hier u mňa dnes dominuje TES V:Skyrim.
Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Posted: 20:53 29. Nov 2011
by Molly23
Skipp wrote:Ja si nemôžem pomôcť ale z RPG pc hier u mňa dnes dominuje TES V:Skyrim.
hihi také hraju

Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Posted: 20:58 04. Dec 2011
by xpm335
Hej

já chci taky

ale mám pokaženej PC ukoho si to můžu zahrát?

( Skyrim )
Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Posted: 03:37 05. Dec 2011
by mandos
Z papírových jsem hrál DnD i DrD ale nejvíc mě chytnul Shadowrun, akorát už nějaké dva roky nemám ským to hrát tak jsem většinu zapomněl už
Jinak občasně Talisman (není nad to zahrát si na někoho kdo schová povoz do skryté kapsy), proroctví a Dorn je naprosto skvělý

Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Posted: 15:21 05. Dec 2011
by efu_redo
mandos wrote:Z papírových jsem hrál DnD i DrD ale nejvíc mě chytnul Shadowrun, akorát už nějaké dva roky nemám ským to hrát tak jsem většinu zapomněl už
Jinak občasně Talisman (není nad to zahrát si na někoho kdo schová povoz do skryté kapsy), proroctví a Dorn je naprosto skvělý

Jestli by sis chtěl zahrát shadowrun, tak tě určitě přivítáme. Hrajem několik světů. Grasovu ornilii a nebo prahu roku 2056.
Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Posted: 15:51 05. Dec 2011
by mandos
Skvělý, tak mi napiš někdy do PM ským kdy a jak. Ještě mě napadlo: Jestli je tu taky někdo fanda hvězdný brány nedávno jsem narazil na PnP hru s téma hvězdný brány, content SG-1 série 1-7 z toho co jsem četl, ještě jsem to s nikým uplně nehrál, ale zkusil bych kdyby měl někdo zájem s tím že já to mám v angličtině a pochybuju že to češtinu má vůbec

Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Posted: 21:35 22. Nov 2012
by Žorž
Kdysi jsem tu vychvaloval Střepy snů, takže po čase ještě jedny jednodušší PnP pravidla, aneb české prosťoučké Příběhy impéria:
http://imperium.mytago.cz/
Náladou jsou posazené do romantického a čarovného 19. století, jen ještě o něco očarovanějšího, než by Božena Němcová a Karel Jaromír Erben předpokládali. Princip hry je ale zase tak jednoduchý a staví jen na pár kostkách a vypravěčské chuti, takže jej lze naroubovat prakticky na kteroukoliv dobu a prostředí.
Což ani není potřeba, páč původní background je dostatečně natahovatelný, od roztomilostí k temnostem. Třeba při posledním sezení jsem se vžil do shakespearovského herce z Globu, kterého vždy obsazovali do role Pucka ze Snu noci svatojánské, ač stále více snil o Hamletovi. Byl celý zakrslý a děly se kolem něj na scéně podivnosti - holt Ir původem, skřítek skutečným původem.

Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Posted: 17:41 14. Feb 2013
by KaTo
Není to vysloveně hra...
Vězňovo dilema ...ale na druhou stranu vlastně jo

.
Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Posted: 21:59 14. Feb 2013
by Legition
Znáte někdo Cyberpunk 2020? Docela by mě ta hra zajímala. Mělo by jít o nějakou hru stylu papír tužka kostky a spousty představivosti