Page 2 of 3

Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry

Posted: 14:13 08. May 2011
by Hafen
Hravali jsme drd i adad a dnd, ale nikdy jsme se nesesli na 4+ sezeni, je to proklety typ hry, vsichni chceme hrat, zacnem a hrajem, ale uz se nikdy nesejdeme k dokonceni :wall:

Z figurkovych kdysi warhammer fantasy battles temne elfy ted uz je to passe, 1/72 General de Brigade francouzska pesi brigada a jizda cca 1805-1812, v tomtez meritku a stejny rule set pro sedmiletou Rakusany, a aktivne ted hraji jen pesi rotu esesaku do flames of war.

Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry

Posted: 18:57 28. Nov 2011
by xpm335
Papírové DrD nic nepřekoná! :D

Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry

Posted: 11:57 29. Nov 2011
by Braenn
Toto je jedna z nejdokonalejších deskovek, co jsem kdy hrála. Jednoduchá, rychlá, pro hodně hráčů (i opilých), každá hra je jiná...
http://www.hrej.cz/clanky/roborally-2442/

Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry

Posted: 12:03 29. Nov 2011
by J.F.Payne

Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry

Posted: 15:04 29. Nov 2011
by Braenn
J.F.Payne wrote:Nejlepší deskovka je tohle:

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 9925_n.jpg
Ok, kdy zahrajem? :D

Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry

Posted: 18:08 29. Nov 2011
by efu_redo
Bang je suprová klasika. Z deskových her u mě vedou Osadníci z Katanu. Je to senzační hra plná nervů a podrazů s obchodováním, taky o náhodě a taktice.

Z papíráků vede Shadowrun. Ať už je to modifikace na českou kulturu a okolí, nebo využití pravidel Shadowrunu v prostředí fantasy Warhammeru a nebo Grasovi Ornilie. Světy jsou skvělé a dobře propracované. Především se mění odměna, odměna není skvělý kanón, magický svět, nýbrž to, že hráč s postavou přežil další běh.

Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry

Posted: 19:25 29. Nov 2011
by Skipp
Ja si nemôžem pomôcť ale z RPG pc hier u mňa dnes dominuje TES V:Skyrim.

Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry

Posted: 20:53 29. Nov 2011
by Molly23
Skipp wrote:Ja si nemôžem pomôcť ale z RPG pc hier u mňa dnes dominuje TES V:Skyrim.
hihi také hraju :D

Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry

Posted: 20:58 04. Dec 2011
by xpm335
Hej :D :D já chci taky :D :D ale mám pokaženej PC ukoho si to můžu zahrát? :D :D ( Skyrim )

Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry

Posted: 03:37 05. Dec 2011
by mandos
Z papírových jsem hrál DnD i DrD ale nejvíc mě chytnul Shadowrun, akorát už nějaké dva roky nemám ským to hrát tak jsem většinu zapomněl už :D

Jinak občasně Talisman (není nad to zahrát si na někoho kdo schová povoz do skryté kapsy), proroctví a Dorn je naprosto skvělý :)

Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry

Posted: 15:21 05. Dec 2011
by efu_redo
mandos wrote:Z papírových jsem hrál DnD i DrD ale nejvíc mě chytnul Shadowrun, akorát už nějaké dva roky nemám ským to hrát tak jsem většinu zapomněl už :D

Jinak občasně Talisman (není nad to zahrát si na někoho kdo schová povoz do skryté kapsy), proroctví a Dorn je naprosto skvělý :)
Jestli by sis chtěl zahrát shadowrun, tak tě určitě přivítáme. Hrajem několik světů. Grasovu ornilii a nebo prahu roku 2056.

Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry

Posted: 15:51 05. Dec 2011
by mandos
Skvělý, tak mi napiš někdy do PM ským kdy a jak. Ještě mě napadlo: Jestli je tu taky někdo fanda hvězdný brány nedávno jsem narazil na PnP hru s téma hvězdný brány, content SG-1 série 1-7 z toho co jsem četl, ještě jsem to s nikým uplně nehrál, ale zkusil bych kdyby měl někdo zájem s tím že já to mám v angličtině a pochybuju že to češtinu má vůbec :D

Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry

Posted: 21:35 22. Nov 2012
by Žorž
Kdysi jsem tu vychvaloval Střepy snů, takže po čase ještě jedny jednodušší PnP pravidla, aneb české prosťoučké Příběhy impéria: http://imperium.mytago.cz/

Náladou jsou posazené do romantického a čarovného 19. století, jen ještě o něco očarovanějšího, než by Božena Němcová a Karel Jaromír Erben předpokládali. Princip hry je ale zase tak jednoduchý a staví jen na pár kostkách a vypravěčské chuti, takže jej lze naroubovat prakticky na kteroukoliv dobu a prostředí.

Což ani není potřeba, páč původní background je dostatečně natahovatelný, od roztomilostí k temnostem. Třeba při posledním sezení jsem se vžil do shakespearovského herce z Globu, kterého vždy obsazovali do role Pucka ze Snu noci svatojánské, ač stále více snil o Hamletovi. Byl celý zakrslý a děly se kolem něj na scéně podivnosti - holt Ir původem, skřítek skutečným původem. ;)

Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry

Posted: 17:41 14. Feb 2013
by KaTo
Není to vysloveně hra... Vězňovo dilema ...ale na druhou stranu vlastně jo :twisted: .

Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry

Posted: 21:59 14. Feb 2013
by Legition
Znáte někdo Cyberpunk 2020? Docela by mě ta hra zajímala. Mělo by jít o nějakou hru stylu papír tužka kostky a spousty představivosti