Page 2 of 3

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 00:21 30. Oct 2010
by Rejty
Pajule wrote:celebrita :D ano ano PŘÍJDE ...
Uvěřím, až uvidím... :mus_5:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 00:23 30. Oct 2010
by Pajule
:D tak fajn..ale v tom případě velký bože rejty se budou všichni řpece motat kolem mě ,když už se tam vokážu a copak ty?:(


edit: tak můžu jen 20.11. páč 27.11 máme oslavu narozenin založení cvičáku :D

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 12:24 30. Oct 2010
by Molly23
A tak to začíná :D uvidíme co bude v ten druhý termín Pajky... hehe. Uvidím jestli dorazím, zatím mám oba dva termíny volné, ale kdo ví.

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 12:49 30. Oct 2010
by Pajule
né 20.11 můžou ty nevjětší celbrity :D tak jako 20 už sem si napsala na čelo REZERVE thalije :D

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 12:56 30. Oct 2010
by Rejty
Pajule wrote::D tak fajn..ale v tom případě velký bože rejty se budou všichni řpece motat kolem mě ,když už se tam vokážu a copak ty?:(
Alespoň mě nebude nikdo otravovat dotazy. :mrgreen:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 13:03 30. Oct 2010
by Pajule
hele rejty to vůbec není fér!:D ... jinak ŽÁDNÉ fotáky kamery žádný nic rozhovory neposkytuju .D

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 13:15 30. Oct 2010
by Rejty
Pajky, stejně nepřijdeš, tak je to jedno... :var_13:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 15:36 30. Oct 2010
by Pajule
:wall: říkám,že jo :D

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 15:50 30. Oct 2010
by Lord_Berserk
Pajky stejnak nedorazi :mrgreen: ... ja zas nemuzu 20 muzu jen 27.11. :wink:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 16:59 30. Oct 2010
by Pajule
já přídu 20.11 vážně fakt skutečně! jo mimochodem REtjy kde ,že to bude?

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 01:45 01. Nov 2010
by -darkvision-
No tak ja bych teoreticky mohl v obou terminech.
Taky bych mohl svest Molly do Plzne a popr jeste nekoho. Pokad vemu Derkena, to nevim, jeho stav neni dvakrat adekvatni ted.
Jen nevim jak s prespanim, nejakej motylek tam bo tak? Znate?

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 10:45 01. Nov 2010
by tao kan
Kdo nás s Durduin ubytuje? :)

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 16:11 01. Nov 2010
by Molly23
-darkvision- wrote:No tak ja bych teoreticky mohl v obou terminech.
Taky bych mohl svest Molly do Plzne a popr jeste nekoho. Pokad vemu Derkena, to nevim, jeho stav neni dvakrat adekvatni ted.
Jen nevim jak s prespanim, nejakej motylek tam bo tak? Znate?
Práček by jel taky, nezapomen na něj :). A ubytování? Je to na dvě noci? Na jednu? Kdyby jednu tak by šlo jet nonstop ne? :D

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 16:22 01. Nov 2010
by kucik
Je to na jednu noc, ale ne vždy jsme to zvládli až do rána a pak na ranní vlak. Navíc někteří z nás jsou zhýčkaní, jezdí autem a musí být ráno trochu střízliví.

Už tradiční ubytování za skromný peníz poskytuje ubytovna Plzeň.

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 16:27 01. Nov 2010
by tao kan
kucik wrote:Je to na jednu noc, ale ne vždy jsme to zvládli až do rána a pak na ranní vlak. Navíc někteří z nás jsou zhýčkaní, jezdí autem a musí být ráno trochu střízliví.

Už tradiční ubytování za skromný peníz poskytuje ubytovna Plzeň.
nám stačí prostor cca 2x1 metr na dvě karimatky se spacákem, přece nebudem chodit někam na ubytovnu :(...budeme se chovat tiše a počestně :-D