Page 2 of 6
Re: Loot
Posted: 22:27 28. Nov 2010
by zachy
Tak krása

mě vypadl +6 kryt plášť

a +5 odolej elektřině šaty
Re: Loot
Posted: 23:30 28. Nov 2010
by loadr
ted mi padlo obyč. kožené boty, +3 kosa, +3 plné pláty to z jednoho bose
Re: Loot
Posted: 23:37 28. Nov 2010
by zachy
Hej kam to chodíte?!

chci taky
Re: Loot
Posted: 00:12 29. Nov 2010
by Derken-
looteri! nam dole padaj jen trofeje
Re: Loot
Posted: 07:04 29. Nov 2010
by cer-c
To není pravda, že to dole nepadá...

Re: Loot
Posted: 09:21 29. Nov 2010
by kucik
Istvan wrote:Kuciku nejspise ma nastaveni "helma" jen vzhled kapuce, stejne jako nove pridane kapuce od rejtyho do obchodu. Postava musi splnovat pozadavky sily a odbornosti na zbroje jako by slo o helmu. Snad se to brzo upravi, uz to je v jinem topicu.
Ale tohhle už jsem opravoval někdy v sobotu.
Re: Loot
Posted: 11:38 29. Nov 2010
by RES
Zdravim,tak ja nasel pavezu +3 AC a padla z bose u Kyklopu.
Re: Loot
Posted: 11:19 01. Dec 2010
by Czech_Luthor
Tak my jsme s Rokem nedávno našli...
Řemdih
+3 Vylepšení
+2 Upíří obnovení
Hůl
+3 Vylepšení
Při zásahu: Vysátí vlastností TO=18 Síla

Re: Loot
Posted: 19:18 01. Dec 2010
by XŠevyX
Mě padl nějaký Cap kvalitní.... a ten má +2 bonus k útoku , a 1k4 kyselinu ...

(vypadá to jako nějaký starověký boxer, když je nasazený na ruce ..

)
Re: Loot
Posted: 19:28 01. Dec 2010
by kucik
Nebude to Sap?
Re: Loot
Posted: 19:36 01. Dec 2010
by XŠevyX
kucik wrote:Nebude to Sap?
Jojo bude ... pardon

Re: Loot
Posted: 14:58 04. Dec 2010
by -RoF-
Trošku mi přijde že ten loot je vcelku až moc bohatý a častý.
Ted sem byl na ohnivé obry a našel...
-šipky do kuše TO16 na zabití obři
-srp +4AB +2k4 chlad
-prsten +2 odolnost 5/- elektřina
Hehe ten srp myslím ani v craftu nevyrobím, nebo nevím.
Jen aby se nestalo, že craft bude pak jen doplněk no

Re: Loot
Posted: 19:06 04. Dec 2010
by Silvaner01
-RoF- wrote:
Jen aby se nestalo, že craft bude pak jen doplněk no

TO asi bude, zvláš ted po osekání výkupních cen v krámech...
Každej item za 500k co kdo koupí a už nebude chtít, radši přeprodá, nebo daruje,
než aby ho prodal za 10 měšců zpátky do krámu, to bude mit na craft taky vliv...
Re: Loot
Posted: 19:33 04. Dec 2010
by tao kan
děkujem super nadupanejm epikům, kteří samotní válcujou jeden boss po druhem low levelíkům před nosem. Hlad po itemech je asi velikej.
Re: Loot
Posted: 19:43 04. Dec 2010
by Rejty
-RoF- wrote:Trošku mi přijde že ten loot je vcelku až moc bohatý a častý.
...
Jen aby se nestalo, že craft bude pak jen doplněk no

Tak ono se to lootuje snadno a rychle, když někdo obíhá dungy v invisu, proběhne tak až k bossovi, zabije ho a jede další dung stejným způsobem.