Page 2 of 5
Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 12:17 11. Nov 2010
by Rejty
Začíná to tak vypadat...

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 14:37 11. Nov 2010
by Žorž
Se mnou to už ani koncem listopadu nevypadá slavně, takže preventivně s mou maličkostí nepočítejte. Prdon.
Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 16:10 11. Nov 2010
by Lord_Berserk
Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 17:35 11. Nov 2010
by kucik
A kolik nás je mimo Plzeň? Jenom já? Nechcete mě někdo ubytovat?

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 18:10 11. Nov 2010
by Bahnak
a já... taky ještě nemám kde složit hlavu...
Asi kouknu na ten odkaz na ten hostel...
Ale jse to zase kucení a kačky navrch...
EDIT: tyjo 400,- za noc, zaty prachy se opiju jednou tolik... to je moooc
Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 18:39 11. Nov 2010
by DenGrasse
něco levnějšího máš tady, neni to ale žádnej velkej komfort... párkrát jsem použil, nic moc. v nouzi asi stačí...
http://www.ubytovnaplzen.cz/
Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 20:15 11. Nov 2010
by -darkvision-
Bahnak wrote:a já... taky ještě nemám kde složit hlavu...
Asi kouknu na ten odkaz na ten hostel...
Ale jse to zase kucení a kačky navrch...
EDIT: tyjo 400,- za noc, zaty prachy se opiju jednou tolik... to je moooc
Bude se spát enkde ve krovi nebo v aute

Ja dnes zjistim jak to je se mnou a dvouma chlapakama jeste. Do vikenda potvrdim ucast nas tří.
Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 21:35 11. Nov 2010
by Bahnak
Bersi... jedeš s nějakou holčinou a nebo máš ValhallaVan pro sebe? Že by jsme třeba s Kucikem složili hlavu na podlaze tvýho vymazlenýho autíška...???
Už se totiž vidím, jak se opilý nad ránem potácím cizím městem a hledám jakousi zarezervovanou ubytovnu kde se budu se zavřenýma očima dožadovat klíčku od pokoje...
Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 03:38 12. Nov 2010
by Lord_Berserk
Bahnak wrote:Bersi... jedeš s nějakou holčinou a nebo máš ValhallaVan pro sebe? Že by jsme třeba s Kucikem složili hlavu na podlaze tvýho vymazlenýho autíška...???
Už se totiž vidím, jak se opilý nad ránem potácím cizím městem a hledám jakousi zarezervovanou ubytovnu kde se budu se zavřenýma očima dožadovat klíčku od pokoje...
Hele ja sem z Plzne takze jedu par zastavek MHD ... takze Valhalla Express neberu no, zkuste tu ubytovnu jak spal Nomis s Kratou ta je prej slusna a levna

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 14:16 14. Nov 2010
by Rejty
Pro mimoplzeňské by byla možnost přespat u nás na klubovně za lidovou cenu 50,- za osobu na noc. Bylo by si třeba přivést vlastní spacák a není tam sprcha. Je to na Borech, ze středu města cca. 20-30 minut pěšky.
Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 14:32 14. Nov 2010
by kucik
Super, to by bylo lepsi. Ty ubytovny jsou trochu opruz. Radsi na zemi ve spacaku.
Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 23:37 18. Nov 2010
by Radim
Tak já jsem už jistej že dorazím.
Rejty jak to je s tou klubovnou či co to je?Je to už nějak předběžně domluvený?
Mám teda v autě přinejhorším nezávislý topení,ale ráno pak nenastartuju

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 02:33 19. Nov 2010
by zuuzza
ja bych se rada ukazala, ale musim za rodicema.

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 07:37 19. Nov 2010
by sendys
nedorazim a jem i to lito jsem v praci :-/
Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 11:48 19. Nov 2010
by Rejty
Vy to nějak sabotujete, to bude zase minisrázek.
Radim wrote:Rejty jak to je s tou klubovnou či co to je?Je to už nějak předběžně domluvený?
Spaní na klubovně je domluvený.