Přívěšek sem holt prodal radši a počkám na další lvl a kliknu vyšší umění
Mizení kouzel - charisma - bard
Re: Mizení kouzel - charisma - bard
Aha tak jo fajn děkuju.
Přívěšek sem holt prodal radši a počkám na další lvl a kliknu vyšší umění
Přívěšek sem holt prodal radši a počkám na další lvl a kliknu vyšší umění
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Mizení kouzel - charisma - bard
vidím v tom ten RDD bug
jsem třeba zkoušel tohle:
založíš BARD/RDD
projedeš ho na cca 17 lvl (no prostě tam kde máš 10.lvl RDDa získáš všechny ty plusy a imky)
Pak se deleveluješ zpátky na BARDa a kupodivu ti zůstaly všechny bonusové ability RDDčka (tuším odolnost, charisma, síla)
No a pak si už jen vesele levlíš jiné povolání, RDD už dal vše cos potřeboval, třeba se řízneš...řekněme thormem
Ale bohužel je to bug, právě jsem ho nahlásil a pokud ho uvidím ve hře tak budou banány
jsem třeba zkoušel tohle:
založíš BARD/RDD
projedeš ho na cca 17 lvl (no prostě tam kde máš 10.lvl RDDa získáš všechny ty plusy a imky)
Pak se deleveluješ zpátky na BARDa a kupodivu ti zůstaly všechny bonusové ability RDDčka (tuším odolnost, charisma, síla)
No a pak si už jen vesele levlíš jiné povolání, RDD už dal vše cos potřeboval, třeba se řízneš...řekněme thormem
Ale bohužel je to bug, právě jsem ho nahlásil a pokud ho uvidím ve hře tak budou banány
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Mizení kouzel - charisma - bard
Pokud vím tak při tomto se stane postava neplatná. Tzn. po relogu by se nemělo dát připojit. Tak to alespon fungovalo na všech jiných světech.Bahnak wrote:vidím v tom ten RDD bug
jsem třeba zkoušel tohle:
založíš BARD/RDD
projedeš ho na cca 17 lvl (no prostě tam kde máš 10.lvl RDDa získáš všechny ty plusy a imky)
Pak se deleveluješ zpátky na BARDa a kupodivu ti zůstaly všechny bonusové ability RDDčka (tuším odolnost, charisma, síla)
No a pak si už jen vesele levlíš jiné povolání, RDD už dal vše cos potřeboval, třeba se řízneš...řekněme thormem
Ale bohužel je to bug, právě jsem ho nahlásil a pokud ho uvidím ve hře tak budou banány
Re: Mizení kouzel - charisma - bard
to je možný, nezkoušel jsem.
Ale tady nejde o tenhle bug, ale o o ten bonus charismatu který se prostě přičítá nejak podivně dle mě.
Proto to dle mě dělá tu chybu o které se tady točí řeč.
Ale tady nejde o tenhle bug, ale o o ten bonus charismatu který se prostě přičítá nejak podivně dle mě.
Proto to dle mě dělá tu chybu o které se tady točí řeč.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Mizení kouzel - charisma - bard
nenene, postava se nestane neplatnou, thalie má subrasy a tudíž nemůže zaškrtnout fičuru "povolit pouze platné postavy"
jakákoliv subrasa s přidanými/pozměněnými statovými hodnotami "napevno" je ve skutečnosti "neplatná postava" stejně jako buglé rdd
a pokud toto není zaškrtnuté, může si kde kdo naházet jaké staty chce... a s trochou cviku vlastně od prvního levelu a bez rdd
ale mě do toho nic není, to si pořeště sami
mimochodem bahnaku, hodně štěstí při tom banování, do očí bijící staty rozpoznáš snadno, ale co když si postava chytře nahodí třeba +4 síly? jak takového siláka rozeznáš od siláka kterýmá podobné staty někde kolem epixkého levelu a ještě mu to zeleně svítí protože má hafo itemů? něco takového se snažit spočítat je vcelku sranda
jakákoliv subrasa s přidanými/pozměněnými statovými hodnotami "napevno" je ve skutečnosti "neplatná postava" stejně jako buglé rdd
a pokud toto není zaškrtnuté, může si kde kdo naházet jaké staty chce... a s trochou cviku vlastně od prvního levelu a bez rdd
ale mě do toho nic není, to si pořeště sami
mimochodem bahnaku, hodně štěstí při tom banování, do očí bijící staty rozpoznáš snadno, ale co když si postava chytře nahodí třeba +4 síly? jak takového siláka rozeznáš od siláka kterýmá podobné staty někde kolem epixkého levelu a ještě mu to zeleně svítí protože má hafo itemů? něco takového se snažit spočítat je vcelku sranda
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!