Page 2 of 2
Re: Mizení kouzel - charisma - bard
Posted: 17:47 17. Nov 2010
by -RoF-
Aha tak jo fajn děkuju.
Přívěšek sem holt prodal radši a počkám na další lvl a kliknu vyšší umění

Re: Mizení kouzel - charisma - bard
Posted: 22:43 22. Nov 2010
by Bahnak
vidím v tom ten RDD bug
jsem třeba zkoušel tohle:
založíš BARD/RDD
projedeš ho na cca 17 lvl (no prostě tam kde máš 10.lvl RDDa získáš všechny ty plusy a imky)
Pak se deleveluješ zpátky na BARDa a kupodivu ti zůstaly všechny bonusové ability RDDčka (tuším odolnost, charisma, síla)
No a pak si už jen vesele levlíš jiné povolání, RDD už dal vše cos potřeboval, třeba se řízneš...řekněme thormem
Ale bohužel je to bug, právě jsem ho nahlásil a pokud ho uvidím ve hře tak budou banány

Re: Mizení kouzel - charisma - bard
Posted: 00:02 25. Nov 2010
by Shaman88
Bahnak wrote:vidím v tom ten RDD bug
jsem třeba zkoušel tohle:
založíš BARD/RDD
projedeš ho na cca 17 lvl (no prostě tam kde máš 10.lvl RDDa získáš všechny ty plusy a imky)
Pak se deleveluješ zpátky na BARDa a kupodivu ti zůstaly všechny bonusové ability RDDčka (tuším odolnost, charisma, síla)
No a pak si už jen vesele levlíš jiné povolání, RDD už dal vše cos potřeboval, třeba se řízneš...řekněme thormem
Ale bohužel je to bug, právě jsem ho nahlásil a pokud ho uvidím ve hře tak budou banány

Pokud vím tak při tomto se stane postava neplatná. Tzn. po relogu by se nemělo dát připojit. Tak to alespon fungovalo na všech jiných světech.
Re: Mizení kouzel - charisma - bard
Posted: 00:58 25. Nov 2010
by Bahnak
to je možný, nezkoušel jsem.
Ale tady nejde o tenhle bug, ale o o ten bonus charismatu který se prostě přičítá nejak podivně dle mě.
Proto to dle mě dělá tu chybu o které se tady točí řeč.
Re: Mizení kouzel - charisma - bard
Posted: 02:30 25. Nov 2010
by sandoftime
nenene, postava se nestane neplatnou, thalie má subrasy a tudíž nemůže zaškrtnout fičuru "povolit pouze platné postavy"
jakákoliv subrasa s přidanými/pozměněnými statovými hodnotami "napevno" je ve skutečnosti "neplatná postava" stejně jako buglé rdd
a pokud toto není zaškrtnuté, může si kde kdo naházet jaké staty chce... a s trochou cviku vlastně od prvního levelu a bez rdd
ale mě do toho nic není, to si pořeště sami
mimochodem bahnaku, hodně štěstí při tom banování, do očí bijící staty rozpoznáš snadno, ale co když si postava chytře nahodí třeba +4 síly? jak takového siláka rozeznáš od siláka kterýmá podobné staty někde kolem epixkého levelu a ještě mu to zeleně svítí protože má hafo itemů? něco takového se snažit spočítat je vcelku sranda