Page 2 of 2

Re: Mizení kouzel - charisma - bard

Posted: 17:47 17. Nov 2010
by -RoF-
Aha tak jo fajn děkuju. :wink:

Přívěšek sem holt prodal radši a počkám na další lvl a kliknu vyšší umění :)

Re: Mizení kouzel - charisma - bard

Posted: 22:43 22. Nov 2010
by Bahnak
vidím v tom ten RDD bug
jsem třeba zkoušel tohle:
založíš BARD/RDD
projedeš ho na cca 17 lvl (no prostě tam kde máš 10.lvl RDDa získáš všechny ty plusy a imky)
Pak se deleveluješ zpátky na BARDa a kupodivu ti zůstaly všechny bonusové ability RDDčka (tuším odolnost, charisma, síla)
No a pak si už jen vesele levlíš jiné povolání, RDD už dal vše cos potřeboval, třeba se řízneš...řekněme thormem :-D

Ale bohužel je to bug, právě jsem ho nahlásil a pokud ho uvidím ve hře tak budou banány :-D

Re: Mizení kouzel - charisma - bard

Posted: 00:02 25. Nov 2010
by Shaman88
Bahnak wrote:vidím v tom ten RDD bug
jsem třeba zkoušel tohle:
založíš BARD/RDD
projedeš ho na cca 17 lvl (no prostě tam kde máš 10.lvl RDDa získáš všechny ty plusy a imky)
Pak se deleveluješ zpátky na BARDa a kupodivu ti zůstaly všechny bonusové ability RDDčka (tuším odolnost, charisma, síla)
No a pak si už jen vesele levlíš jiné povolání, RDD už dal vše cos potřeboval, třeba se řízneš...řekněme thormem :-D

Ale bohužel je to bug, právě jsem ho nahlásil a pokud ho uvidím ve hře tak budou banány :-D
Pokud vím tak při tomto se stane postava neplatná. Tzn. po relogu by se nemělo dát připojit. Tak to alespon fungovalo na všech jiných světech.

Re: Mizení kouzel - charisma - bard

Posted: 00:58 25. Nov 2010
by Bahnak
to je možný, nezkoušel jsem.
Ale tady nejde o tenhle bug, ale o o ten bonus charismatu který se prostě přičítá nejak podivně dle mě.
Proto to dle mě dělá tu chybu o které se tady točí řeč.

Re: Mizení kouzel - charisma - bard

Posted: 02:30 25. Nov 2010
by sandoftime
nenene, postava se nestane neplatnou, thalie má subrasy a tudíž nemůže zaškrtnout fičuru "povolit pouze platné postavy"

jakákoliv subrasa s přidanými/pozměněnými statovými hodnotami "napevno" je ve skutečnosti "neplatná postava" stejně jako buglé rdd

a pokud toto není zaškrtnuté, může si kde kdo naházet jaké staty chce... a s trochou cviku vlastně od prvního levelu a bez rdd

ale mě do toho nic není, to si pořeště sami :P

mimochodem bahnaku, hodně štěstí při tom banování, do očí bijící staty rozpoznáš snadno, ale co když si postava chytře nahodí třeba +4 síly? jak takového siláka rozeznáš od siláka kterýmá podobné staty někde kolem epixkého levelu a ještě mu to zeleně svítí protože má hafo itemů? něco takového se snažit spočítat je vcelku sranda