Page 2 of 5
Re: Gsko po úpravě
Posted: 13:00 29. Nov 2010
by Derken-
Spíš mě víc štve, že proti tomu ted něni žádná obrana

Mordeikan už nefunguje a plošnym(nevim jestli funguje ten, házel jsem zatim jen direct) běžícího mága prostě netrefíš. Takže asi tak.. Já souhlasim s Tanurem i Miawill. Omezení na 1round/lvl a k tomu že by se to dalo zacastit znova až třeba za 5 minut od doby kdy z něj vylezete. A tim bych s úprava skončil.
Re: Gsko po úpravě
Posted: 13:59 29. Nov 2010
by Glumišek
Derken- wrote:Spíš mě víc štve, že proti tomu ted něni žádná obrana

Mordeikan už nefunguje a plošnym(nevim jestli funguje ten, házel jsem zatim jen direct) běžícího mága prostě netrefíš. Takže asi tak.. Já souhlasim s Tanurem i Miawill. Omezení na 1round/lvl a k tomu že by se to dalo zacastit znova až třeba za 5 minut od doby kdy z něj vylezete. A tim bych s úprava skončil.
Kucik snad vcelku jasně napsal, že se jedná i o úpravu kvůli bugům a ty se vrácením na původní stav neodstraní. Krom toho záměr udělat z toho kouzlo na únik před nebezpečím s velmi krátkou dobou trvání byl rovněž vcelku jasně odprezentován.
Dle mého je i 1round/lvl pro toto kouzlo moc, 40 kol v útočišti na 20 lvl mága jsou 4 min. real v útočišti, za tu dobu se dá utéct velmi velmi daleko.
Přeji Kucikovi ať se mu podaří to odladit a vypustit do světa.
Re: Gsko po úpravě
Posted: 14:17 29. Nov 2010
by Derken-
Jenže ted se z toho stává kouzlo, do kterýho se mág hodí, dá si full buff a pak vystřílí polovinu party, chápeš to? A NENI PROTI TOMU TED OBRANA.
EDIT: Já nějak nechci hanit kucikovu práci bo tak. Ale teď se z toho kouzla stalo, alespoň do CvC mnohem víc použitelnější než předtim. Je to sice podstatně kratší, ale na full buff to stačí a trvání mordvy to mnohonásobně převyšuje.
Nefunkční vylepšené útočiště
Posted: 19:11 24. Jan 2011
by Jeanes
Občas se stane, že útočiště nefunguje. Už dvakrát jsem se na něj spolehl a stejně mě někdo viděl a usmažil. Někdo říká, že to je tím, že na sobě mám zároveň invis (flaška nebo kouzlo). Taky jsem slyšel, že na určitých lokacích nefunguje vůbec. Čím to je způsobený a na co bych si měl dávat pozor, abych zůstal naživu?
Re: Gsko po úpravě
Posted: 19:14 24. Jan 2011
by kucik
Popis ,,nefunguje" je mi naprosto k ničemu.
Re: Gsko po úpravě
Posted: 20:35 24. Jan 2011
by Jeanes
Zakouzlil jsem GS, efekt jsem na postavičce měl, v pravo nahoře svítila ikonka GSka. Kouzelnik co šel proti mě mě viděl, mohl mě zacílit a poslal mi bigbinu.
Re: Gsko po úpravě
Posted: 20:38 24. Jan 2011
by Czech_Luthor
Jednou se nám stalo se Ševym...
Já použil prohlédnutí neviditelnosti (z lahve), Ševy začaroval GSko a pouze nešel zacílit, jinak byl vidět. Když jsme to zkusili podruhé, už zmizel normálně, tak nevím jak to funguje.
Re: Gsko po úpravě
Posted: 20:42 24. Jan 2011
by kucik
Jeanes wrote:Zakouzlil jsem GS, efekt jsem na postavičce měl, v pravo nahoře svítila ikonka GSka. Kouzelnik co šel proti mě mě viděl, mohl mě zacílit a poslal mi bigbinu.
Takze hadam, ze slo o PC postavu. A nemel taky GS?
Re: Gsko po úpravě
Posted: 20:54 24. Jan 2011
by Jeanes
to nevim, ale zeptam se
Re: Gsko po úpravě
Posted: 21:25 24. Jan 2011
by Jeanes
Takže takhle to bylo. Narazil jsem na kouzelnika. Oba jsme byli v GS, on mě videl a nemohl me zacílit. Já jeho neviděl. Utelk jsem na jinou mapu, nahodil nový GS, vrátil se a znovu jsme se střetli. Opět viděl moji postavičku, neviděl modrý efekt mého útočiště a mohl mě zacílit. Já jsem ho opět neviděl, modrý efekt svého GS jsem viděl. Celou dobu jsem byl v GS (když na mě přilítla bigbina, když me držela, když na mě letěla isakovka)
Re: Gsko po úpravě
Posted: 21:30 24. Jan 2011
by Derken-
Neruší se to třeba? Např. cleric s DP co si nacastí druhou DP tak se vyruší a efekt je nulový.
Re: Gsko po úpravě
Posted: 22:49 24. Jan 2011
by G14
je to asi tak 3 tydny zpet, co se mi nezrusilo GSko po seslani mysl ovlivnujiciho kouzla na pc.....postava me stale nevidela a ja na sobe mela stale efekt.....zmizelo az tehdy,kdyz sem zautocila po chvili na pc zbrani aby mohlo dojit ke komunikaci mezi postavami....blbne vsemi moznymi zpusoby koukam

Re: Gsko po úpravě
Posted: 16:50 25. Jan 2011
by Jeanes
na karatský cestě jsem vypil vyne a gardisti mě viděli už z dálky, zmizel jsem na jinou mapu, hodil si GS, vrátil jsem se a gardisti mě stále viděli (v tu chvíli jsem měl vyne + GS)
Re: Gsko po úpravě
Posted: 22:40 25. Jan 2011
by calvix
Jeanes wrote:na karatský cestě jsem vypil vyne a gardisti mě viděli už z dálky, zmizel jsem na jinou mapu, hodil si GS, vrátil jsem se a gardisti mě stále viděli (v tu chvíli jsem měl vyne + GS)
NPc maj ve zvyku utocit na lidi s GS pokud maj TS a prijdes k nim s nahozenym GS.
Re: Gsko po úpravě
Posted: 22:44 25. Jan 2011
by Derken-
GARDISTI MAJ TRUESEEING(a myslim ten co dává mordva) POKUD VIM. Když sem hrál ještě drowa tak mě viděli ve 100%