Page 2 of 3

Re: Platova zbroj X saty

Posted: 21:20 23. Nov 2010
by Rejty
Štíty taky vůbec nejsou?

Re: Platova zbroj X saty

Posted: 22:11 23. Nov 2010
by Istvan
Rejty wrote:Štíty taky vůbec nejsou?
Jen u dobrodruha par druhu stitu, jinak max +2mitril u platnere. A u drobrodruha jde jeden za 1M +4paveza

Re: Platova zbroj X saty

Posted: 22:14 23. Nov 2010
by Rejty
OK, přidám i štíty.

Re: Platova zbroj X saty

Posted: 22:25 23. Nov 2010
by Molly23
A taky by se líbili nějaké cep zbraně jako jednoruč kopí :) nikdy jsem ho ve hře nenašel a na stránkách je v tom seznamu požadavků na sílu a tak :D. Nemusí mít staty... ale jen tak pro parádu hehe.

Re: Platova zbroj X saty

Posted: 22:26 23. Nov 2010
by Rejty
V craftu by měly cepové zbraně být...

Re: Platova zbroj X saty

Posted: 22:34 23. Nov 2010
by Molly23
Rejty wrote:V craftu by měly cepové zbraně být...
Ještě se podívám zda tam je i to moje jednoruč kopí :) ale jako máš pravdu, jen tam možná některé schází.

Re: Platova zbroj X saty

Posted: 22:38 23. Nov 2010
by Rejty
Kdyby tam něco scházelo, tak dejte vědět.

Re: Platova zbroj X saty

Posted: 22:41 23. Nov 2010
by Bahnak
budu OOT ale pro Rejtyho a ostatní:
V craftu CEPové zbraně jsou, ale jen ty které NOMISovi někdo vyloženě řekl že je má udělat.
Určitě je obouruční kladivo a ještě něco, NOMIS se na to tenkrát ptal lidí na foru a nikdo neodpověděl že by chtěl další, tak udělal jen pár.
Takže cepovky v craftu jsou, ale jen pár druhů, ne všechny.
Pokud je někdo chce, musí poprosit NOMISka, ten je "přidělá".
Asi tak...

Re: Platova zbroj X saty

Posted: 00:48 24. Nov 2010
by zachy
Jupí :) teď ještě kde toho super obchodníka najdeme? :D nebo je to tajné?

Re: Platova zbroj X saty

Posted: 00:50 24. Nov 2010
by Rejty
Hledejte!

Re: Platova zbroj X saty

Posted: 01:14 24. Nov 2010
by cer-c
JIž jednou jsem se nabízel, že bych mohl zkusit se pohrabat v těch scriptech od Nomise. Dle mě by neměl být až takový problém něco málo přidělat nebo upravit. Psát to ale celé od znova je nad moje síly.

Takže pokud by o to byl zájem, potřeboval bych zdrojáky ke craftům, které je potřeba upravit. Pak nějakou tabulku s parametrama, co by mělo být vyrobitelné. Můžu se v tom pohrabat a nějaký čas to zabere, ale z toho co jsem koukal do toolu, by to větší problém být neměl. Pokud o to zájem není, dejte mi to prosím vědět, ať máme všici jasno :)

Re: Platova zbroj X saty

Posted: 01:24 24. Nov 2010
by Rejty
O jakoukoliv pomoc zájem rozhodně je, ale aby ses mohl hrabat ve skriptech z craftu, bylo by dobrý se nejdřív domluvit s Nomisem a ten tu momentálně není.

Nechtěl by ses zkusit pohrabat v něčem jiném? Např. v úpravách povolání, jako je barbar, hraničář nebo harfeník? Kdyžtak se ozvi Kucikovi a ti jistě poradí co a jak.

Re: Platova zbroj X saty

Posted: 01:29 24. Nov 2010
by cer-c
Můžu to zkusit. Šlo mi o to, že si myslím, že craftu celkem rozumím a tak vím jak by to či ono mělo zhruba vypadat.

Zmiňovaná povolání jsem nikdy nehrál a spousta mechaniky NWN mi stále zatím uniká. Zkusit to ale můžu :)

Re: Platova zbroj X saty

Posted: 01:32 24. Nov 2010
by Rejty
Tak já bych ti řekl, co je třeba upravit, jde mi o to, aby to někdo udělal.

Re: Platova zbroj X saty

Posted: 01:39 24. Nov 2010
by -darkvision-
Rejty wrote:OK, přesvědčili jste mě, zatím to vyřešíme takto: Udělám speciální obchod, ve kterém budou věci chybející v craftu jako lepší rukavice pro mnichy, lehký zbroje a šaty, kapuce a boty srovnatelné s těžkými zbrojemi (věcmi).
A budou i dole? :o)