Page 2 of 6
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Posted: 19:29 11. Dec 2010
by Czech_Luthor
Tak to pozor DG, já nikomu o pomoc nevolal. Po tom, co jsme poslal dopis, byl Seraph mrtvej a zpacifikovanej, takže tam žádný problém nebyl. Ono, ikdyž vlastně jsem to já, žejo, takže proč ještě ze mě nakonec neudělat toho špatného.
EDIT: Stýská se mi po tý době, kdy tady DMkoval Gorr, Kraťa a jim podobní, takový DMka který znali podstatu zkratky RP a ne jen machrovali na ostatní. Oni hráli, dnešní vládnou, to je bohužel pravda. Tím neurážím, jen konstatuju fakt jak ho vidím já a nejsem sám.
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Posted: 19:39 11. Dec 2010
by DenGrasse
Kdybys "poslal sokola" v nebezpečné situaci, o trestu by se nijak nedebatovalo, prostě bych vám ho udělil (samozřejmě s možností odvolání k Rejtymu).
Vzhledem k tomu, že chybí "nebezpečnost", o tom Tým bude jednat. Porušení to je, otázkou je jestli vyžaduje trest. Každopádně už budete mít jasno propříště.
A je mi jedno, o koho se jedná, jestli jsi to ty, nebo někdo jiný. Nářky o "zasednutí si" nebo "hraní na otloukánka" na mne nemají žádný účinek - ani pozitivní, ani negativní.
Jestli se ti zdejší svět nelíbí, máš vždycky volbu hrát někde jinde - vím, že je to otřepané klišé, ale není to o nic míň pravda.
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Posted: 19:39 11. Dec 2010
by tao kan
Napíšu jen jedinej příspěvek, protože počátku jsem se zůčasnil taky.
Fallione, bez urážky ale to co hraješ je akorát překrucování a hraní jakéhosi RP tak aby se ti to hodilo do krámu. Křídla schovávat pod plášť, indentifikovat postavy podle chůze a posílání holubů postavě, která je uplně někde mimo o které tvuj pták nemůže mít potuchy. Navíc pochybuju že jsi dal ten čas tvému mazlíčku aby obletěl těch X lokací a nedej bože pokud byla cílová postava někde v interiéru.
Zkus vyndat hlavu z krabice a vnímat hru jinak než se ti to hodí.
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Posted: 19:45 11. Dec 2010
by Czech_Luthor
Ehm, kdo podle tebe poznává postavy podle toho, jak hodí?
To, že můj výrok o tom, že schovám křídla byl zkroucen tak, aby se hodil do karet dotyčnému DM, tak o tom ani nebudu mluvit, napsal jsem jak to bylo.
To, že do mě všichni teď pujdete, jak jsem špatnej a tak, aby jste náhodou neztratili svojí pozici, supervlezdoprdelků, mě vážně taky ani trochu netrápí.
Takže děkuji a nashledanou, tady se nic vyřešit nedá, proto poprosim o uzamknutí topicu, než se to zvrhne v nějakej šílenej flame.
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Posted: 19:45 11. Dec 2010
by venomeq
Gardistovy musis hodne podlejzat kdyz po nem neco chces:D zvlaste pivko po sluzbe funguje jako dobry argument pro to aby udelal to co chces...mam vozkousene...
Jinak rytire usvitu abys pohledal:D Zda se mi ze jaksi paladini vymreli....za posledni dobu sem videl jen desmonda a zadneho jineho....
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Posted: 19:45 11. Dec 2010
by XŠevyX
Já už se k tomuhle víckrát vyjadřovat nebudu. Prostě si počkám na trest, a uvidím jak to dopadne (doufám akorát že za tohle nebude nějaký trest vyšší kategorie.
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Posted: 19:48 11. Dec 2010
by DenGrasse
přesunuto do Flames.
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Posted: 19:57 11. Dec 2010
by Necrooo
Czech_Luthor wrote:
Že jenom proto, že má DM post, tak je bůh a ostatní se mu budou podrobovat, jinak skončej nadobro.
Asi tak jako tys byl voják a zmlátils mě. Pak na moji otazku tellem ze existuji kostky a ze moje postava ma nejakou silu si napsal: Ja zabil draka, takze jsem daleko silnejsi.
Vim je to pres rok zpátky, co tím chci říci, proč si stěžuješ na něco co sám děláš?
Ps. Naprosto souhlasím s tím co psal tao kan
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Posted: 20:08 11. Dec 2010
by Czech_Luthor
Ehm promin, ale myslíš že máš šanci, přehodit na nějakém druhém lvl silou postavu, která je přes epic? Tak se prober
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Posted: 21:10 11. Dec 2010
by zachy
Czech_Luthor wrote:Ehm promin, ale myslíš že máš šanci, přehodit na nějakém druhém lvl silou postavu, která je přes epic? Tak se prober
Klidně může proč ne? Záleží na hodu a záleží na bonusu k síle. lvl by se do tohoto neměl vůbec brát.
OT: Někdo tu psal, že gardisti jsou žoldáci. Může se tiefling stát gardistou?

Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Posted: 21:35 11. Dec 2010
by Desmond
zachy wrote:
OT: Někdo tu psal, že gardisti jsou žoldáci. Může se tiefling stát gardistou?

V první řadě je třeba říci, že většina současných gild už nebude gildami hráčskými, ale tzv. 'pozaďovými uskupeními', tedy organizacemi NPC, zakotvenými v reáliích světa. Typickým příkladem jsou Rytíři Úsvitu, Královská garda nebo Karathská stráž, což jsou organizace, které existují nezávisle na vůli PC a prakticky žádná běžná akce PC je nemůže ze hry odstranit (může však samozřejmě vyvolat interakci, např. je naštvat) bez souhlasu HDM (zkratka pro Hlavního DM. Souhlas Hlavního DM může být nahrazen souhlasem Vedoucího Týmu, souhlasem jiné pověřené osoby v Týmu či souhlasem Týmu jako celku).
Nepodávejte tedy za své postavy žádost o přijetí k těmto organizacím. Taková věc vyžaduje aby se vám DM věnoval osobně, zabírá mu to mnoho času a výsledek je obvykle nijaký - jedna postava toho samo mnoho ve hře nevyprodukuje. Spíše založte uskupení sympatizující s cíli této organizace a snažte se hráčskou aktivitou aby si vás povšimla, potom s vámi může navázat kontakt sama.
Jinými slovy, nebudou už přijímány postavy přímo k Rytířům Úsvitu, Azurové věži a k dalším NPC uskupením, nýbrž hráči sami musí vyvinout aktivitu, která je může dostat do kontaktu s dotyčnou organizací.
(viz. Pravidla pro hru v gildách a hráčských uskupeních)
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Posted: 21:56 11. Dec 2010
by sendys
fali ja bych se ti taky vysmat ze si vesnican

a co
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Posted: 22:04 11. Dec 2010
by XŠevyX
sendys wrote:fali ja bych se ti taky vysmat ze si vesnican

a co
A tohle mělo znamenat jako co ..? To nějak vyřeší tenhle flames nebo jen takové přihození dřívka do ohínku ..?
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Posted: 22:11 11. Dec 2010
by sendys
ja rad peklo jjinak videl jsem hodne hodne spatnyho RP u par lidi jeden z nich si byl ty sevy druhej sem byl ja

treti nebudu dal jmenovat nechci nikoho urazet i kdyz to delam rad:)
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Posted: 22:18 11. Dec 2010
by XŠevyX
sendys wrote:ja rad peklo jjinak videl jsem hodne hodne spatnyho RP u par lidi jeden z nich si byl ty sevy druhej sem byl ja

treti nebudu dal jmenovat nechci nikoho urazet i kdyz to delam rad:)
Jo jasně , když si to myslíš , tak tě nechám , nebudu ti kazit tu radost , že je někdo horší jak ty ...

)