Page 2 of 2
Re: Okrádání
Posted: 16:29 13. Dec 2010
by DenGrasse
jen vpřed hrdino...
Re: Okrádání
Posted: 16:32 13. Dec 2010
by tao kan
DenGrasse wrote:jen vpřed hrdino...
jen se snažím předvídat, aby se to tu nehemžilo stížnostma
Re: Okrádání
Posted: 16:53 13. Dec 2010
by Lord_Berserk
A jak to je s odporem ? Hodi to automaticky pri okradani a nebo si ho musi lupic sam zapnout, pri okradani hrace ? Nikde sem to nenasel

Re: Okrádání
Posted: 17:15 13. Dec 2010
by Bahnak
výborná otázka, taky mě to zajímá a nikde jsem o tom nenašel nic...
Re: Okrádání
Posted: 17:27 13. Dec 2010
by kucik
Odpor si musíš nahodit sám. Automatika by mi přišla v tomhle spíš na škodu.
Re: Okrádání
Posted: 17:32 13. Dec 2010
by Lord_Berserk
Dobre ... mozna by bylo dobry to napsat k uprave skillu na web, ze to je povinny at pak nejsou klasicky flejmy

Re: Okrádání
Posted: 17:40 13. Dec 2010
by kucik
Co je povinný? Nastavit odpor při okrádání? To je blbost. To bys hned poznal, že se tě někdo snaží okrást. A to, že musíš dát odpor před útokem už jasně napsaný je.
Re: Okrádání
Posted: 17:50 13. Dec 2010
by Prasokralik
A co když bude zloděj silnější a okradeného po odhalení zbuší? Dostane trest že reaguje za nepřítomnosti DM vtělených do stráží? A co okrádání před zraky NPC stráží a jiných? ti také mají nějakou všímavost ne? Ale reagovat bez DM nemohou.
Re: Okrádání
Posted: 17:58 13. Dec 2010
by kucik
Prasokralik wrote:A co když bude zloděj silnější a okradeného po odhalení zbuší? Dostane trest že reaguje za nepřítomnosti DM vtělených do stráží? A co okrádání před zraky NPC stráží a jiných? ti také mají nějakou všímavost ne? Ale reagovat bez DM nemohou.
Obecně by se nemělo okrádat před zraky stráží stráže mají svoji všímavost, na kterou si také házejí, pokud vidí okrádání, ale ještě jsem nedoplnil patřičné chování stráže.
V budoucnu by se stráž měla pokusit PC zatknout, nebo spacifikovat násilím.
Tedy zloděj by se měl vyhnout okrádání na frekventovaném místě. Pokud ho někdo uvidí, měl by se snažit z konfliktu raději utéct. Pokud se to nepodaří, bude muset shánět DM.
Re: Okrádání
Posted: 18:53 13. Dec 2010
by Lord_Berserk
kucik wrote:Co je povinný? Nastavit odpor při okrádání? To je blbost. To bys hned poznal, že se tě někdo snaží okrást. A to, že musíš dát odpor před útokem už jasně napsaný je.
OK ... ja to z tvyho prispevku blbe pochopil