Page 2 of 2
Re: okřídlený elfovácí
Posted: 15:07 17. Dec 2010
by kucik
Ano, soucítím s tebou. Je to smutné, leč jen málo s tím můžem udělat. Budu ti držet palce, aby se ti náprava chování tvého bratra podařila.
Těším se na další komunikaci, tentokráte o světlejších stránkách lidské povahy.
Re: okřídlený elfovácí
Posted: 15:11 17. Dec 2010
by jachyra
Ja len pre objasnenie .. Ajax je brat Czech_Luthora .. a najskôr sa tu pýtal len preto, aby to počul aj z inej strany ako od brata
toť moja poznámka pomimo podľa toho, ako ich oboch poznám
Čo sa týka autorskej známky, je to tak, ako to vyššie niekto spomenul = platí to len vtedy, pokiaľ to má človek niekde zaregistrované, alebo používa svoju ochrannú známku (neviem, či som to práve nastopro dobre povedala) a pod

viem to od brata, ktorý pracuje v SW firme, takže je to pravda pravdúca, nakoľko oni si vo firme musia dávať poriadny pozor, aby im niekto nečmajzol program

Re: okřídlený elfovácí
Posted: 21:57 17. Dec 2010
by Ajax the Great
jachyra wrote:Ja len pre objasnenie .. Ajax je brat Czech_Luthora .. a najskôr sa tu pýtal len preto, aby to počul aj z inej strany ako od brata
toť moja poznámka pomimo podľa toho, ako ich oboch poznám
Děkuju, Přesně tak to je

Re: okřídlený elfovácí
Posted: 22:00 17. Dec 2010
by Derken-
Fallionuv bratr je Mateovec?
