Page 2 of 3

Re: Přání na koně

Posted: 11:37 03. Jan 2011
by sendys
dotaz a kdyz se nedko potrebuje s konem dostat na lod (tedy problem prechazet s konem lokaci kterej se muze klidne i portnot ne kam do duboveho hajku pri prechazeni lokace kdyz jej vedete) jak to stimhle je ?

Re: Přání na koně

Posted: 12:01 03. Jan 2011
by Istvan
sendys wrote:dotaz a kdyz se nedko potrebuje s konem dostat na lod (tedy problem prechazet s konem lokaci kterej se muze klidne i portnot ne kam do duboveho hajku pri prechazeni lokace kdyz jej vedete) jak to stimhle je ?
Ty jo, doufam, ze me tohle nekdo prelozi do cestiny. Nechapu otazku :ewink:

Re: Přání na koně

Posted: 12:40 03. Jan 2011
by Bahnak
Taky si počkám až bude položena otázka v českém jazyce... Sendys nezklamal, opět nerozumím ničemu z té věty.

Re: Přání na koně

Posted: 12:54 03. Jan 2011
by Miell
Já to dělám tak, že na koni sedím a soustavně píšu, že ho vedu.. a jedu pomalu.. nebo prostě zahájím tělocvik.. vedu koně.. dojdu k přechodu.. nasednu.. slezu a vedu koně.. a tak dále.. dokud nejsem u lodi :wink:

Re: Přání na koně

Posted: 13:34 03. Jan 2011
by Molly23
jo, tam je nějak zajímavě udělanej ten způsob následování. Kdyby se to udělalo jako mula, že se hodí do družiny a on běhá furt za vámi i přes přechody, bylo by to lehčí :)

Re: Přání na koně

Posted: 14:01 03. Jan 2011
by Lord_Berserk
Bahnak wrote:Taky si počkám až bude položena otázka v českém jazyce... Sendys nezklamal, opět nerozumím ničemu z té věty.
:mrgreen: Nejses sam ... Sendys mas svuj specielni jazyk - kam se hrabe Svahilština. :twisted:

Re: Přání na koně

Posted: 14:05 03. Jan 2011
by Rejty
Sendys mluví klingonštinou...

Re: Přání na koně

Posted: 14:38 03. Jan 2011
by Prasokralik
Kůň zcela normálně chodí i přes lokace pokud mu řeknete že ho berete s sebou. Nebo alespoň moje klisna to dělá a jestli vaše koně ne, mám chytřejší klisnu. To že není v partě ničemu nevadí.

Re: Přání na koně

Posted: 15:00 03. Jan 2011
by de Aers
Nechte ho chudáka, třeba za to nemůže a my když na něj budem hodný, tak nám za odměnu pustí titulky :)

Re: Přání na koně

Posted: 15:12 03. Jan 2011
by Práček
a nebo udělat nejakou objízdnou trasu pod hradbama okolo města *mne si ručičky* aspon bychom měli další místo k lovům :twisted:

Re: Přání na koně

Posted: 15:16 03. Jan 2011
by Tretas
de Aers wrote:Nechte ho chudáka, třeba za to nemůže a my když na něj budem hodný, tak nám za odměnu pustí titulky :)
Mám pocit že Sendys má nějaký problém s češtinou. Takže za to asi opravdu nemůže. Ale Sendysi přečti si to aspoň po sobě a ty chyby kde máš prohozené písmenka oprav. A háčky a čárky by také někdy neuškodily.
Někdy mi to přijde docela vtipné. :)

A když už jsme u těch koní, mě taky jde dát poníkovi příkaz "následuj" a jde se mnou i přes přechody.

PS: Nebuďte zdechlí a nechte postavičky trénovat fyzičku, při útěku před bossem se to bude hodit. :mrgreen:

Re: Přání na koně

Posted: 15:19 03. Jan 2011
by Molly23
uděláme pod Karathou svou vlastní Blanku do přístavu :D. A u Sendyse by mě zajímalo jak by to dopadlo kdyby se zapojil do soutěží Morusova stánku hehe.

Re: Přání na koně

Posted: 02:26 07. Jan 2011
by Prasokralik
Ke koním mám dvě věci. Za prvé píkaz "/pc sesednout" stále nefunguje, to jen informativně. A za druhé jak je to s koněm na lodi? Je povoleno brát si koně sebou přes moře? Já nevím jak by zareagoval na to když mě to portne na lod a pak do druhého přístavu, tak na něj vždycky vylezu, ale nechci se zas dostat do problémů. Zajímá mě to. Dík

Jo a ještě dodatek, jak je to v ostatních městech stráž vs. koně? v Karathě je zákaz, co Alwariel a Kel?

Re: Přání na koně

Posted: 04:14 07. Jan 2011
by Bahnak
On je zákaz jet ve městě pomalým krokem na koni?

Re: Přání na koně

Posted: 04:36 07. Jan 2011
by Prasokralik
Bahnak wrote:On je zákaz jet ve městě pomalým krokem na koni?
Stráž říká že vůbec jezdit po městě je výsada šlechty. Já sebou radši Faith vždycky vodím. Spíš mě zajímá jak je to s tou lodí.