Page 2 of 2
Re: Smrt v lagu od mrtveho NPC
Posted: 09:34 20. Dec 2010
by Daanri
Praveze nie zakerne, ale nutne. Myslim, ze sa stavalo to, ze si sa zasekol pri umierani a nemohol si potom zomriet - proste 1ziv ubudol a 1ziv pribudol.
Re: Smrt v lagu od mrtveho NPC
Posted: 09:40 20. Dec 2010
by Molly23
Tak ano, toto dává smysl u itemu +1 reg no. No v modulu jsou i itemy s +3 regenerací. Ale to zas ted prskám proto, protože už jsem zas chcíp, přišel o lvl a vidím malou naději v tom, že by mi ten prsten třeba zachránil život kdyby neslezl

. Přece nemůžu svést vinu sám na sebe... to určitě ten prsten!

No prostě mě to prdí no a musím si zastěžovat, nic osobního! To neee...
Re: Smrt v lagu od mrtveho NPC
Posted: 13:02 20. Dec 2010
by -speck-
Molly23 wrote:Ověřeno... xp se dostávají.
Jak kdy.
Nedávno se mi to taky stalo, umřel přede mnou, když mu došla zuřivost, dostal jsem experience.
Ale říkám, pořád zde je fakt, že já a můj friend jsme byli na npc, oba jsme vyvolali summony. Dostaly bosse na téměř mrtev, on rozsekal naše summony. A my tam jen tak stáli a přemýšleli co dál. Po chvíli mu došla zuřivost a umřel, experience jsme nedostaly ani jeden.
Dodatek: Jedná se o to same npc bosse. Takže problém byl možná v tom, že poslední rány do něj daly naši summoni, kteří pak umřeli? A když byli mrtví, tak jsme nemohli dostat experience za toho bosse?
Re: Smrt v lagu od mrtveho NPC
Posted: 13:48 20. Dec 2010
by kucik
-speck- wrote:
Jak kdy.
Nedávno se mi to taky stalo, umřel přede mnou, když mu došla zuřivost, dostal jsem experience.
Ale říkám, pořád zde je fakt, že já a můj friend jsme byli na npc, oba jsme vyvolali summony. Dostaly bosse na téměř mrtev, on rozsekal naše summony. A my tam jen tak stáli a přemýšleli co dál. Po chvíli mu došla zuřivost a umřel, experience jsme nedostaly ani jeden.
Jo, jenže: potvoru zabili summoni, ne vy. Ve chvíli, kdy potvory umřely měly jít xp přes summony, ale summoni v tu chvíli už neexistovali.