Page 2 of 2

Re: Notebook

Posted: 15:36 18. Dec 2010
by Tretas
Ono s NWN je to někdy docela sranda. Když jsem si domů přinesl vylepšený počítač, tak jsem se těšil, že si dám detaily na max a pojedu klidnou hru. Ale ono ne. Přijde mi to, že NWN reaguje dobře nebo špatně přímo na některé tipy střev kompu.

Jinak občas NWN hrávám na něčem takovém a má to teda co dělat. Na nějaké bitevní questy to opravdu není. http://acer.katalognotebooku.cz/noteboo ... ensa-5620/