Page 2 of 2
Re: Expres k Astarotovi
Posted: 14:35 23. Dec 2010
by monstera
Já se spíš podivuji, že umírání je taky zkušenost, za kterou jdou časovky.
Re: Expres k Astarotovi
Posted: 14:44 23. Dec 2010
by Radim
Tak jsme se vypovídali a necháme to aby to posoudil ten kdo na to má nejvíc co říct že