Page 2 of 2
Re: Hvězdice/šuriken
Posted: 23:33 03. Jan 2011
by Sorrow
Hlavně že se pořád zdůrazňuje ať se nemotá více témat do jednoho a hleď.
V tom aby se prase vyznalo.
Můžete někdo laskavě odpovědět k věci na první dotaz?
Také by mě to zajímalo

Re: Hvězdice/šuriken
Posted: 02:09 04. Jan 2011
by Bahnak
Já jsem se někdy držel vlákna? Hmmm, to bych asi ani nezvládl...
šuriken a jiné věci co jsou nějak psány na webu jsou prostě napsány blbě.
Je tam těch chyb více, pokud se někomu chce může se do toho pustit a sepsat to.
Platí to co zbraň dělá ve hře.
Re: Hvězdice/šuriken
Posted: 13:16 04. Jan 2011
by calvix
Bahnak wrote:Já jsem se někdy držel vlákna? Hmmm, to bych asi ani nezvládl...
šuriken a jiné věci co jsou nějak psány na webu jsou prostě napsány blbě.
Je tam těch chyb více, pokud se někomu chce může se do toho pustit a sepsat to.
Platí to co zbraň dělá ve hře.
Byl bych radši kdyby se k tomu vyjádřil rejty
Kdyby to tak bylo tak je šuriken uplne useless protože šipka má 1d4 19-20/x2 a je to zbran jednoduchá
a shuriken ma 1d4 19-20/x2 exotická
Re: Hvězdice/šuriken
Posted: 14:12 04. Jan 2011
by Woxa
treba mnich s nima umi v zakladu a sednou k nemu vic jak sipky

Re: Hvězdice/šuriken
Posted: 19:16 04. Jan 2011
by Bahnak
Pokud se na foru na něco ptáš a chceš odpověd jen od jediného člověka, tak nepiš na forum ale do PM, nebude se k tomu tak vyjadrovat nikdo jiny.
Ano, šipky a šuriken vypadají na prvnéí pohled stejně, ale podívejte se na ně prosím na wikině, nebaví mě pořád něco kopírovat když máte tu možnost všichni. Hledejte vlastnosti zbraně a pochopíte.