Page 2 of 2
Re: Obchod -Morusův stánek
Posted: 12:20 15. Feb 2012
by Koninho87
tu pavézu čtyřkovou si brzo vyzvednu a koupim.podpis Naďěžna
Re: Obchod -Morusův stánek
Posted: 17:54 07. Mar 2012
by -RoF-
Zdravím milí vážení,
Mám pro vás vynikající kuši vyrobenou panem Jarrim, ke kuši jsou zdarma jako bonus šipky elementárního zranění dle přání kupujícího.
Kdo má zájem, ať mě kontaktuje.
občanka města Karathy polodračice Aria Oria, Morusův stánek
*na listu je nakreslený červený dráček držící mrkev*
*po tím je otisk plných rudých rtů*
Re: Obchod -Morusův stánek
Posted: 20:21 12. Mar 2012
by Amber
Madam Ario, pokud je nabídka včetně cen aktuální, ráda bych si zamluvila jeden z těch prstenů, co přidávají na šarmu. Snad Vás brzy zastihnu někde v Karathě, abychom se domluvily.
*podpis je vyveden úzkým písmem s kudrlinkou na konci* Lareth Belle
//prsten char. +3
Re: Obchod -Morusův stánek
Posted: 20:34 14. Apr 2012
by -RoF-
Zdravím milí vážení,
Přidány dvě krásné pavézy, jedna velmi pěkná těžká zbroj, unikátní kopí a také skvělé kladivo.
Kdo má zájem, ať mě kontaktuje.
Měšťanka Karathy polodračice Aria Oria, Morusův stánek
*na listu je nakreslený červený dráček držící mrkev*
*po tím je otisk plných rudých rtů*
Re: Obchod -Morusův stánek
Posted: 20:44 14. Apr 2012
by de Aers
Israel de Aers chce tu zbroj.
Re: Obchod -Morusův stánek
Posted: 22:24 20. Apr 2012
by slencak
Toho lamače obřích pazour vemu. Gorhunk *označeno runou trpasličích obránců*
Re: Obchod -Morusův stánek
Posted: 18:34 24. Apr 2012
by Pajule
Zdravim. Ráda bych si zarezervovala ten velký štít za 70 měšců. Vyzvednu si ho jakmile se potkáme. *podpis Nien*
Re: Obchod -Morusův stánek
Posted: 20:22 24. May 2012
by -RoF-
Zdravím milí vážení,
do nabídky přidáno velké množství krásných věcí..... http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 180#p90180
Kdo má zájem, ať mě kontaktuje.
Měšťanka Karathy polodračice Aria Oria, Morusův stánek
*na listu je nakreslený červený dráček držící mrkev*
*po tím je otisk plných rudých rtů*
Re: Obchod -Morusův stánek
Posted: 22:34 24. May 2012
by slencak
Beru tu plátovku se čtyřma větracíma votvorama na prdeli. Gorhunk
Re: Obchod -Morusův stánek
Posted: 00:25 25. May 2012
by Amber
*na lístku stojí úzkým písmem napsáno*
Ario, pokud mi je nikdo nevyfoukne dřív, ráda bych si koupila ty nově přidané šaty hudebníka. Snad tě zastihnu co nejdřív, mám teď dost cestování.
*podpis* Lareth
Re: Obchod -Morusův stánek
Posted: 20:59 16. Jun 2012
by -RoF-
Zdravím milí vážení,
do nabídky přidány krásné amulety, užitečný pásek, ochraný plášt, lehká zbroj a výtečný luk
Více viz zde... http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 180#p90180
Kdo má zájem, ať mě kontaktuje.
Měšťanka Karathy polodračice Aria Oria, Morusův stánek
*na listu je nakreslený červený dráček držící mrkev*
*po tím je otisk plných rudých rtů*
Re: Obchod -Morusův stánek
Posted: 07:22 19. Jul 2012
by Barbar321
Ahoj, vzala bych si amulet odolnosti za těch 130 měšců. K zastižení jsem převážně v Karatských dílnách, kde bývám ve dne v noci. Popis je menší elfka.
Amanda
Re: Obchod -Morusův stánek
Posted: 11:56 06. Mar 2014
by Puxina
Prosím o přesunutí topicu do koše, díky
