Page 2 of 2

Re: Používaný klíč !!!

Posted: 18:03 27. Jul 2011
by rosnicka
no tak mi klic funguje.. jsem se zaregistrovala pod svym nickem.. jinak dragoniak :D ted se snazim nejak vyresit haky a pak muzu hrat jak diva.... teda v ramci mych pracovnich moznosti.

Re: Používaný klíč !!!

Posted: 20:41 27. Jul 2011
by Hafen
Doufam ze drowa :mrgreen:

Re: Používaný klíč !!!

Posted: 20:49 27. Jul 2011
by rosnicka
Hafen wrote:Doufam ze drowa :mrgreen:
bohuzel neeee :D jsem elfka