Re: Používaný klíč !!!
Posted: 18:03 27. Jul 2011
no tak mi klic funguje.. jsem se zaregistrovala pod svym nickem.. jinak dragoniak
ted se snazim nejak vyresit haky a pak muzu hrat jak diva.... teda v ramci mych pracovnich moznosti.
bohuzel neeeeHafen wrote:Doufam ze drowa