Page 2 of 5
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 19:45 19. Jan 2011
by sendys
doufam ze ste radi prave mi kixnul notas aby ste se nehadali chtel sem ans pripojit oba ... no jakysi ... no mam po zalohach
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 19:48 19. Jan 2011
by zachy
Možná že tam občas hraje ta tvá kamarádka, ale musíš přiznat, že celkem často jsi za frisco.cz přihlášený i ty.
Ostatním: Preferoval bych trošku neutrálnější přístup. Výsměch nebo pranýřování přece není třeba.
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 19:49 19. Jan 2011
by sendys
zachy ano ted jo .. pac po nocni .. co chces vid ocpocinek u Pc idealita:) ale vcera tam byla ona jak vam nadavala
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 19:55 19. Jan 2011
by Pajule
ach jo, sem asi hrozná a zlomyslná, ale proč si tolik přeju, aby už od něj byl klid? Rejty prosííím
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 19:57 19. Jan 2011
by sendys
tak odejdi a klid bude:)
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 19:57 19. Jan 2011
by Derken-
Škoda, že nemám screen ze včerejšího lovu. Přepadli jsme tři postavy na cestě a mezi nimi Adalir. Adalir s jedním chlápkem byli zastunování a jedna elfka omámena. Seraphovi přijde tell od Adalir: "Cítíš z ní temnou auru". S úsměvem ignoruju superčuch mé postavy a dál si odvádím elfku kamsi pryč.
O 5minut později tell od Adalir: "Neumíš RP!"
Edit: A pokud to byla tvoje přítelkyně, tak si snad od NWN dám na chvíli pauzu a budu se připravovat na druhého sendyse. Protože vydýchat tu dva? Uch..
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 20:08 19. Jan 2011
by sendys
vzhledem k tomu ze mag .... klidne i temny by mel vycitit auru pozehnani postavi ... (Bgcka) tak to tak by mohlo byt ona podala jen navrh na nastvalo ji ze to ignorujes stejne jako az

Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 21:05 19. Jan 2011
by -RoF-
sendys wrote:....
Hmm mé OOC? Prosím milý vážený, uveď příklad mého OOC, ano?
Díkas

Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 21:26 19. Jan 2011
by Terbee
Tak jo, říkala jsem si, že to nechám plavat, ale nakonec bych se tady ráda vyjádřila ke hře Adalir a Arnorma. Obecně mi přijde, že oba (?) hrají celkem dobré rp, tedy alespoň podle mé skromné zkušenosti. Jejich hra má samozřejmě svoje mouchy, ale čí nemá
Ke včerejšku: Včerejší útok Adalir na mojí postavu, měl souvislost s ic vztahem, který si mezi sebou naše charaktery vytvořily. Rienův, řekněme poněkud ukvapený, zásah, to už je jiná kapitola. Nevím, proč celé události ve stokách asistovala Nina, kterou jsem tehdy potkala ve hře prvně a nevím, jak mě ty dvě našly. Na to ovšem existuje tisíc a jedno rp vysvětlení, takže to nechám tak.
Dnes byla moje postava opět napadena ve stokách (asi je to chudinka magnet na problémy

). Tady se dostávám k postavě Arnorma. Napadení předcházely dvě události - Arnormo pozval Rouk do družiny, ze které jí následné vyhodil, ovšem ne dřív, než si stačil všimnout, kde se zrovna Rouk pohybuje. Následně se mě po tellu optal, kde že se vlastně nazházím. O 2 minuty později obdržela Rouk ránu do zátylku. Důvod jejího napadení byl ten, že ve stokách se pohybují pouze alchymisté a přívrženci Zeira a ona prý nevypadala ani na jedno z toho. Následovala vcelku pěkná hra, ale jen do doby, než jsem se od jiného hráče dozvěděla, že Arnorma a Adalir hraje jeden a tentýž hráč. K výše popisovanému nutno dodat, že Arnorma Rouk, stejně jako Ninu, během této události, potkala ve hře prvně.
Pokud jsou Adalir a Arnormo postavy odlišných hráčů, tak se jim omlouvám. Pokud ne, nelíbí se mi, že zmíněný hráč řeší ic problémy své low lvl postavy pomocí postav jiných.
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 21:40 19. Jan 2011
by Derken-
To s tou družinou mi přijde jako neskutečná prasárna

Ikdyž je pravda, že to ta holka neměla příjmat, ale to už je jiná. Někdy se na to dá kliknout i omylem, třeba já mám to zobrazování radši vyplé, protože mě to párkrát málem zabilo. Ono když ti vyjede v CvC nebo i na bossovi tabule jak hovado

Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 21:57 19. Jan 2011
by Terbee
Derken- wrote:...Ikdyž je pravda, že to ta holka neměla příjmat...
Byla jsem ve stokách, vražím potvory, co nemaj problém zavraždit mě...instinkt velel, zbavit se tabule co nejrychleji

Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 23:41 19. Jan 2011
by tao kan
tu holku chci videt
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 23:43 19. Jan 2011
by sendys
tedy vysvetlim ... neptejte se mne proč jsem za Arnyho na foru ... ale podám vysvětlení dnešní hra s rouk jakožto postavou u arnyho semnou neměla co dočiněni kdyby měla řekla bych že by ji rovnou sundal .... on byl pouze na ingrediencich a pokud vim šlo o RP dohodu na alchymii ... ne Adalir a Arnorma nehrajeme oba ...... Arny ma Arnyho a ja mam Ad ... pokud co se tyče včerejšku .... jak jsme tě s ninou našly ...... byli jsme tam popravdě expit.... prakticky jsme tě potkali nahodou ... a jelikož ad vi jak rouk vypada napadla ji okamžitě .... nic jineho v tom nebylo kdyby nepřiběhl tvuj mili partner a nezabil nas mohly jsme si hezky zahrat......
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 23:47 19. Jan 2011
by Rejty
sendys wrote:tedy vysvetlim ... neptejte se mne proč jsem za Arnyho na foru ... ale podám vysvětlení dnešní hra s rouk jakožto postavou u arnyho semnou neměla co dočiněni kdyby měla řekla bych že by ji rovnou sundal .... on byl pouze na ingrediencich a pokud vim šlo o RP dohodu na alchymii ... ne Adalir a Arnorma nehrajeme oba ...... Arny ma Arnyho a ja mam Ad ... pokud co se tyče včerejšku .... jak jsme tě s ninou našly ...... byli jsme tam popravdě expit.... prakticky jsme tě potkali nahodou ... a jelikož ad vi jak rouk vypada napadla ji okamžitě .... nic jineho v tom nebylo kdyby nepřiběhl tvuj mili partner a nezabil nas mohly jsme si hezky zahrat......
Lol! To je fakt kamufláž, naházet tam spoustu teček a místy se pokusit o diakritiku, interpunkce opět chybí...
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 23:49 19. Jan 2011
by Pajule

hh tohle je fakt jak schizofrenie..