Page 2 of 2

Re: Tento předmět nemůžeš použít

Posted: 07:58 07. Jun 2011
by Sorrow
No já jsem už jednou ukádal na týmové forum předělávku z vaultu a která dokonce
vypadala jako origo prut a byla pro pulce i jiné prcky...

Re: Tento předmět nemůžeš použít

Posted: 16:03 27. Jun 2011
by dira_v_bubnu
Sorrow wrote:No já jsem už jednou ukádal na týmové forum předělávku z vaultu a která dokonce
vypadala jako origo prut a byla pro pulce i jiné prcky...
Jak to vypadá? Včera jsem si chtěl koupit znovu prut u vetešníka v Ivory a pořád neměl pruty pro prcky. Je to účel? Jestli mám hledat nějaký specializovaný obchod pro rybáře :wink:

Re: Tento předmět nemůžeš použít

Posted: 16:04 27. Jun 2011
by DenGrasse
To že to Sorrow kdysi ukládal na týmové fórum neznamená, že to je ve hře.

Re: Tento předmět nemůžeš použít

Posted: 16:05 27. Jun 2011
by dira_v_bubnu
DenGrasse wrote:To že to Sorrow kdysi ukládal na týmové fórum neznamená, že to je ve hře.
Já vim. Ale spíš mě zajímalo, jestli už se dá ve hře sehnat prut pro prcky, nebo ne.

Re: Tento předmět nemůžeš použít

Posted: 16:08 27. Jun 2011
by DenGrasse
Pokud vím, tak ne.