Page 2 of 2

Re: vlastnost vs kraft

Posted: 19:50 15. May 2011
by Hafen
Tak nejak nechapu proc na brouseni drahokamu je potreba charisma to je jako kdyby mi mistr rekl ze na montovani tech drobnych konektoru musim prijit v obleku, s kravatou :roll: :D

Re: vlastnost vs kraft

Posted: 20:09 15. May 2011
by -darkvision-
Hafen wrote:Tak nejak nechapu proc na brouseni drahokamu je potreba charisma to je jako kdyby mi mistr rekl ze na montovani tech drobnych konektoru musim prijit v obleku, s kravatou :roll: :D
Presne proto aby tuto činnost nemohl provádět medvěd. :lol:

Re: vlastnost vs kraft

Posted: 00:06 16. May 2011
by Prasokralik
hlasuju pro to aby se do subras přidala možnost hárt medvěda kováře

Re: vlastnost vs kraft

Posted: 19:43 16. May 2011
by Terbee
Prasokralik wrote:hlasuju pro to aby se do subras přidala možnost hárt medvěda kováře
Toto se líbí uživateli Terbee 8)

Re: vlastnost vs kraft

Posted: 23:27 16. May 2011
by Derken-
Prasokralik wrote:hlasuju pro to aby se do subras přidala možnost hárt medvěda kováře
Na sférii máš ovce a mouchy 8)