Page 2 of 2

Re: Buglý trezor

Posted: 14:54 25. Nov 2011
by jachyra
Mne sa napr už pár krát stalo, že mi trezor "zožral" vec. A to dokonca aj keď tam toho bolo málo. Zdalo sa mi, že mi to urobilo vtedy, keď som konkrétny predmet hodila do trezoru predtým, ako sa celý načítal :)
a raz som tam mala 98 pedmetov .. hodila som tam ešte jeden, napísalo: predmet neuložený a chlamst :D predmet zmizol.

A ešte som zaregistrovala jednu vec, ktorej nechápem .. mám napr 2 inventáre voľné, vyberiem niečo z trezora do batohu (alebo sa mi to stalo aj pri obchode s hráčom) a predmet padne na zem, namiesto do intentára, aj keď mám miesta habadej. Aj takto som nechtiac prišla o pár vecí, lebo som nesledovala neustále hlinu pod nohami :mrgreen:

Je nejaký dôvod, prečo to môže robiť?

Re: Buglý trezor

Posted: 23:32 13. Dec 2011
by Radim
Hodil jsem do trezoru hotovou róbu a prostě tam není.Už se mi to stalo jednou a po restartu se objevila.Pro jistotu to házím sem kdyby něco,abych pak mohl požádat o náhradu.
Přikládám výpis z logu

[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Dec 13 21:38:16] Použil jsi klíč.
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Dec 13 21:38:35] Ztracený předmět: Velmistrovske tvrzena roba s granatem a rubinem
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Dec 13 21:38:38] Ztracený předmět: Susena mistrovska kuze
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Dec 13 21:38:38] Ztracený předmět: Stáhnutá kůže gorily
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Dec 13 21:38:42] Ztracený předmět: Stáhnutá kůže gorily
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Dec 13 21:38:42] Ztracený předmět: Stáhnutá kůže gorily
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Dec 13 21:38:43] Ztracený předmět: Stáhnutá kůže gorily
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Dec 13 21:38:44] Ztracený předmět: Stáhnutá kůže gorily
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Dec 13 21:38:45] Ztracený předmět: Susena velmistrovska kuze
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Dec 13 21:38:46] Trezor zpracovava predmety. Za okamzik bude opet k dispozici.
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Dec 13 21:38:49] Trezor pro řemeslníky: Do persistentni bedny bylo pridano 8 predmetu. Celkem je v bedne 64 predmetu z maxima 100.

Re: Buglý trezor

Posted: 23:45 13. Dec 2011
by kucik
Napis za jakou postavu. To z toho nevidim. Jaky mela ta roba vlastnosti?

Re: Buglý trezor

Posted: 23:46 13. Dec 2011
by Radim
Zara´thea Zau'ndar acc. vejk,ale co sem koukal tak ta věc tam je uložená jen se nezobrazí

Re: Buglý trezor

Posted: 07:44 14. Dec 2011
by Bahnak
Se zobrazením jsem teď v poslední době zahlídnul taky problém, trezor hlásí třeba 3 předměty a vidět jdou jen 2.
Přemýšlím zda k trezoru ještě nepřidat nějakou funkci "vyházej vše na podlahu" která by vše co je uvnitř vyhodila ven, protože problém je evidentně někde v tom zobrazování.

Re: Buglý trezor

Posted: 08:55 14. Dec 2011
by Radim
Tak je to jak jsem předpokládal,restart a věc v trezoru je

Re: Buglý trezor

Posted: 12:15 14. Dec 2011
by kucik
Já si spíš myslim, že ta věc z nějakýho důvodu právě na tu podlahu vypadne a proto tam neni vidět. Akorát že spadne někam za dlaždici.