Page 2 of 2
Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Posted: 23:10 07. Feb 2011
by Radim
Můžu voba termíny

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Posted: 23:47 07. Feb 2011
by -speck-
Hahá ! Radim jede, jedu taky. Voba termíny vyhovujou.
Ps. Radime zařiď mi nocleh, díky.
EDIT:
Kde je ta hospoda kde to bude?
A kde se dá sehnat nejbližší jídlo (fastfood, cokoliv) v nočních hodinách? Naposledy co jsem tam byl jsme s klukama hledalí a našli subway, naštěstí.
Ps. Jak to tam máte s mhd? To se plaít při nástupu?
(naposledy jsme to taky moc v noci nechápali

)
To víte, pražák, tak se ptám, ať vím na čem jsem

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Posted: 08:42 08. Feb 2011
by Sorrow
Rejty oprav ten rok v prvnim prispevku na 2011.
Hlasoval jsem pro oba terminy, tak doufam ze to vyjde.
Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Posted: 10:47 08. Feb 2011
by Krata
delegace z Kolína taky zkusí dorazit
Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Posted: 11:17 08. Feb 2011
by Kiri
hmm nevim ajk an tom budu s praci, ale pokusim se vokazat

treba bych vzal i sestru >:)
Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Posted: 11:38 08. Feb 2011
by pepa48
-speck- wrote:
Kde je ta hospoda kde to bude?
Jak psal Rejty, ještě se upřesní...
-speck- wrote:A kde se dá sehnat nejbližší jídlo (fastfood, cokoliv) v nočních hodinách? Naposledy co jsem tam byl jsme s klukama hledalí a našli subway, naštěstí.
V centru to neni problém, počítam, že do Mekáče nás půjde víc, takže o jídlo se bát nemusíš
-speck- wrote:Ps. Jak to tam máte s mhd? To se plaít při nástupu?
(naposledy jsme to taky moc v noci nechápali

)
To víte, pražák, tak se ptám, ať vím na čem jsem

Můžeš si koupit lístek u řidiče za dvacku, akorát je nepřestupní.
Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Posted: 11:42 08. Feb 2011
by Práček

Plzen, Plzen, proc plzen? není něco blíže Praze?

i kdyz ted koukam...ono je to jen 90kilaku..to není tak moc.... tak to ještě promyslím

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Posted: 11:44 08. Feb 2011
by Molly23
Práček wrote:
Plzen, Plzen, proc plzen? není něco blíže Praze?

i kdyz ted koukam...ono je to jen 90kilaku..to není tak moc.... tak to ještě promyslím

V Plzni přeci sídlí Thalie! No a já uvidím ještě jak budu moct. Musím kouknout do svého narvaného kalendáře.
Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Posted: 11:45 08. Feb 2011
by tao kan
Zatím to vypadá, že bych přijel oba termíny.
Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Posted: 12:11 08. Feb 2011
by Radim
tao kan wrote:Zatím to vypadá, že bych přijel oba termíny.
Jó dva srazy po sobě jedu jako

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Posted: 12:36 08. Feb 2011
by Rejty
Takže vyhrává termín: Sobota 26. března 2011
Případná debata přesunuta sem:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 113&t=4959