Page 2 of 2

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011

Posted: 23:10 07. Feb 2011
by Radim
Můžu voba termíny :twisted:

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011

Posted: 23:47 07. Feb 2011
by -speck-
Hahá ! Radim jede, jedu taky. Voba termíny vyhovujou.
Ps. Radime zařiď mi nocleh, díky.

EDIT:
Kde je ta hospoda kde to bude?
A kde se dá sehnat nejbližší jídlo (fastfood, cokoliv) v nočních hodinách? Naposledy co jsem tam byl jsme s klukama hledalí a našli subway, naštěstí.

Ps. Jak to tam máte s mhd? To se plaít při nástupu?
(naposledy jsme to taky moc v noci nechápali :D )
To víte, pražák, tak se ptám, ať vím na čem jsem :)

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011

Posted: 08:42 08. Feb 2011
by Sorrow
Rejty oprav ten rok v prvnim prispevku na 2011.

Hlasoval jsem pro oba terminy, tak doufam ze to vyjde.

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011

Posted: 10:47 08. Feb 2011
by Krata
delegace z Kolína taky zkusí dorazit

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011

Posted: 11:17 08. Feb 2011
by Kiri
hmm nevim ajk an tom budu s praci, ale pokusim se vokazat :D treba bych vzal i sestru >:)

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011

Posted: 11:38 08. Feb 2011
by pepa48
-speck- wrote: Kde je ta hospoda kde to bude?
Jak psal Rejty, ještě se upřesní...
-speck- wrote:A kde se dá sehnat nejbližší jídlo (fastfood, cokoliv) v nočních hodinách? Naposledy co jsem tam byl jsme s klukama hledalí a našli subway, naštěstí.
V centru to neni problém, počítam, že do Mekáče nás půjde víc, takže o jídlo se bát nemusíš ;)
-speck- wrote:Ps. Jak to tam máte s mhd? To se plaít při nástupu?
(naposledy jsme to taky moc v noci nechápali :D )
To víte, pražák, tak se ptám, ať vím na čem jsem :)
Můžeš si koupit lístek u řidiče za dvacku, akorát je nepřestupní.

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011

Posted: 11:42 08. Feb 2011
by Práček
:wall: Plzen, Plzen, proc plzen? není něco blíže Praze? :evil: i kdyz ted koukam...ono je to jen 90kilaku..to není tak moc.... tak to ještě promyslím 8)

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011

Posted: 11:44 08. Feb 2011
by Molly23
Práček wrote::wall: Plzen, Plzen, proc plzen? není něco blíže Praze? :evil: i kdyz ted koukam...ono je to jen 90kilaku..to není tak moc.... tak to ještě promyslím 8)
V Plzni přeci sídlí Thalie! No a já uvidím ještě jak budu moct. Musím kouknout do svého narvaného kalendáře.

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011

Posted: 11:45 08. Feb 2011
by tao kan
Zatím to vypadá, že bych přijel oba termíny.

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011

Posted: 12:11 08. Feb 2011
by Radim
tao kan wrote:Zatím to vypadá, že bych přijel oba termíny.

Jó dva srazy po sobě jedu jako :mrgreen:

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011

Posted: 12:36 08. Feb 2011
by Rejty
Takže vyhrává termín: Sobota 26. března 2011


Případná debata přesunuta sem: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 113&t=4959