Page 2 of 9

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 19:56 08. Feb 2011
by Radim
Minule přijeli Brňáci takže tohle je výmluva :mrgreen:

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 22:37 08. Feb 2011
by igor
Na Slevomatu momentálně běží sleva na jídlo do Simsalabim - od teď to jede ještě 50 hodin. http://www.slevomat.cz/cs/sleva/1725

Takže kdo by se chtěl výhodnějc najíst tak může zakoupit :)

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 22:49 08. Feb 2011
by Žorž
Sice na vás v současnosti strašlivě kašlu, ale stejně bych se mohl jednou ukázat, což? Snad se nic nezvrtne, takže se mnou počítejte, a rovnou i v klubovně.

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 02:19 09. Feb 2011
by -speck-
Kdo co říkal s tím jídlem? Já jen že po půlnoci ten váš mekáč má zavřeno totiž, ale pokad se nepletu. Tak na tom kruháku jak je mekáč, je i Subway ne? Ten měl v lednu non-stop. Jestli to je tedy tam. Já se moc v tý Plzni nevyznám, to je velký jak Praha...

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 08:13 09. Feb 2011
by Grunt
Radim wrote:Minule přijeli Brňáci takže tohle je výmluva :mrgreen:
Nevim no, když sem se koukal naposledy na mapu, tak bylo Brno cca v puli cesty :D

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 09:16 09. Feb 2011
by Rejty
Subway má do pěti. Jestli myslíš tu vývařovnu v Kolárce.

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 11:31 09. Feb 2011
by -speck-
Nevím jakou vývařovnu myslíš, ale už jsem to našel.

http://www.subway-americka.cz/kontakty- ... plzen.html

Ono se v pět ráno hledalo totiž hodně špatně nějaký teplý otevřený občerstvení :D

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 12:23 09. Feb 2011
by pepa48
no o tom víkendu má mekáč tušim do 5 (ale je možný, že si to pletu s pátkem a třeba má jen do 2, teď z hlavy bych kecal) a subway do 6... a ano, je to u toho kruháče na Americký, což bude ve stejný ulici jako Simsalabim, takže kousíček :)

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 16:41 09. Feb 2011
by Pajule
jo mekáč je vedle no skoro..a taky špek..

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 16:49 09. Feb 2011
by tao kan
tak dorazim s Durduin a teoreticky mam dvě místa v autě z Prahy. Zamluvte nám ten nocleh v klubovně.

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 16:53 09. Feb 2011
by kucik
To vypadá na afterparty kombinovanou s warhammer bitvou :D

edit: Teoreticky bych taky mohl někoho vzít, ale nedokážu to takhle předem zaručit, protože není jasný čas odjezdu obsazenost auta a možné zastávky.

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 17:05 09. Feb 2011
by Bahnak
tao kan wrote:teoreticky mam dvě místa v autě z Prahy.
Tak pokud je možnost tak si jedno z těch sedadel zamlouvám!
Kdyby se chtělo zamluvit na toto místo víc lidí, tak Tao nezapomeň že jsem navigátor z podtemna, slepý na slunci, půl cesty si hodlám zpívat otravné písničky a druhou půlku cesty se budu ptát kdy už tam budem... Takže je doufám všem jasný, že mě jen tak někdo v schopnostech spolujezdce nepředčí!

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 18:06 09. Feb 2011
by Žorž
Bahnak wrote:
tao kan wrote:teoreticky mam dvě místa v autě z Prahy.
Tak pokud je možnost tak si jedno z těch sedadel zamlouvám!
Kdyby se chtělo zamluvit na toto místo víc lidí, tak Tao nezapomeň že jsem navigátor z podtemna, slepý na slunci, půl cesty si hodlám zpívat otravné písničky a druhou půlku cesty se budu ptát kdy už tam budem... Takže je doufám všem jasný, že mě jen tak někdo v schopnostech spolujezdce nepředčí!
Kdyžtak bych se taky vedral, pokud to teoreticky vejde do praxe a jestli si nenajdete někoho méně podivínského. Ale neděste se, nejsem vůbec jako Bahňák...zpívám zásadně až v druhý půlce cesty, zatímco v tý první se ustavičně ptám "kde to jsme?".

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 09:15 10. Feb 2011
by tao kan
*lomí rukama* co jsem komu udělal.... :wall: :D

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 08:55 11. Feb 2011
by Derken-
Já cu taky prosím nocleh v klubovně jestli máte ještě místo :)