Vyvolaný přítelíček...

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Vyvolaný přítelíček...

Post by Pajule »

já měla pantera a nikdy se mi to nestalo, ale tak hold asi štěstí
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Alvarion
Šlechtic
Posts: 325
Joined: 22:47 15. Nov 2010

Re: Vyvolaný přítelíček...

Post by Alvarion »

Důležité je o tom vědět, pokud není hráč opravdová lama, dokáže takovou vec zahrnout do své strategie..... nic, co by stálo za pozornost pro práci scripterů......
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Vyvolaný přítelíček...

Post by kucik »

Pokud je omameny, tak je normalni, ze na tebe muze zautocit. Pokud je vyprovokovany tim, ze ho zranis, tak ho muzes zastavit.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
-speck-
Měšťan
Posts: 289
Joined: 01:12 27. Jan 2009

Re: Vyvolaný přítelíček...

Post by -speck- »

Je deset a jiných přítelíčků, nemusíš používat jen pantera :wink:
Buď ho používej a počítej s tím že se může utrhnout, nebo používej jiného.

Jinak u jiných přítelíčků jsem to nikdy nezaznamenal. Takže to dělá asi jen panter.
-speck- : Yitro Al Zakkai
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Vyvolaný přítelíček...

Post by Pajule »

jente panter je kůl a supr čupr ;) je pravda je celkem obrovskej výběr přítelíčku a lepších
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Re: Vyvolaný přítelíček...

Post by wsweetjane »

kucik wrote:Pokud je omameny, tak je normalni, ze na tebe muze zautocit. Pokud je vyprovokovany tim, ze ho zranis, tak ho muzes zastavit.
________________________________________________________________

Prosim vás, nebyl omámený a je to zjevná chyba - a pokud si pamatuju útočil i pokud sem byla schovaná v neviditelnosti - tak jaképak přizpůsobení herní strategie?!

A ano jsou na výběr i jinní přítelíčci, tak ale upozorněte na to že panter buguje a nebo ho ze seznamu vylučte...

Na co je tu jinak topic na hlášení chyb?
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Vyvolaný přítelíček...

Post by Radim »

Možná někdo takový prkotině nepřikládá důležitost.Dělal mi to taky a bylo mi to šumák,stačí pracovat s emote přikazy a problém je vyřešen,proč by se Kucik měl řešit něco tak banálního a neduležitého.
Ano je to topic na hlášení chyb,ale ne určitě stylem...hele našel sem chybu okamžitě ji opravte já s tím hraju
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Vyvolaný přítelíček...

Post by -RoF- »

wsweetjane wrote:.....
Asi to bude rukama :D
Vem si místo pantera pumu a je to no.

A nebo předveď DM, jak tě ten panter sejme.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
marii
Šlechtic
Posts: 499
Joined: 12:44 02. May 2007

Re: Vyvolaný přítelíček...

Post by marii »

Mam taky pantera, uz od zacatku co hraju s Miawill..a stalo se mi to jednou,ze zautocil znicehonic,ale nevim..nejak extra sem to neresila..proste to beru tak,ze to je zvire a neco se mu v ten moment nelibilo)..
Lossë Hyaro
wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Re: Vyvolaný přítelíček...

Post by wsweetjane »

Radim wrote:Možná někdo takový prkotině nepřikládá důležitost.Dělal mi to taky a bylo mi to šumák,stačí pracovat s emote přikazy a problém je vyřešen,proč by se Kucik měl řešit něco tak banálního a neduležitého.
Ano je to topic na hlášení chyb,ale ne určitě stylem...hele našel sem chybu okamžitě ji opravte já s tím hraju
_________________________________________________________

Takhle sem to pochopitelně nemyslela...Chápu že je to pro někoho banální a že se kvůli tomu Thalie ani tým nezboří...

Ale chyba to je, ne?

Navíc pracovat s povely není možné - pokud vás napadne ve chvíli kdy bojujete - prostě zabije vás a nebo někoho z družiny než s tím něco uděláte - především na nízkých lvl kdy ste na příteličkovy závislí nejvíce...

U přítelíčků kteří sou specificky přidaní do výběru pro Thalii chybí jejich popisy - netuším jaké mají vlastnosti - předpokládám že panter a víla sou jedinní dva co něco pořádně umí, vynikají a sou k něčemu...Další věc je že ti přidaní přítelíčci po 20tém lvl nerostou?

Šlo jen o to nízké lvl masově upozornit - tohle nebrat, nebo dávat pozor;-) Nebo zvlote variantu puma -díky zkusím...;-)
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Vyvolaný přítelíček...

Post by Derken- »

-RoF- wrote:A nebo předveď DM, jak tě ten panter sejme.
Teď si to zabil kámo :lol: :lol: :lol: :lol:

Btw. Je to fakt banalita, kterou nestojí za to řešit. A taky nevim jak vy, ale mě přijdou familliarové od 8 lvl už jen na okrasu bo RP pro wizny :D Dyt to akorát překáží a to že to teda jednou dá nějakej pěknej sneak.. Nevim no, obejdu se bez toho.
wsweetjane wrote: Navíc pracovat s povely není možné - pokud vás napadne ve chvíli kdy bojujete - prostě zabije vás a nebo někoho z družiny než s tím něco uděláte - především na nízkých lvl kdy ste na příteličkovy závislí nejvíce...
Nízky lvl = 1 utok = 6 sekund = dost času na zmáčknutí v,w,x (a taky je to nízký sneak, ikdyž nějaký čarodějové co jsem koukal jsou fakt low hp chary)
A na vyšších lvlech? To jsem třeba já byl furt v invisu skoro :)
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Elliniel
Nováček
Posts: 1
Joined: 22:54 16. Feb 2011

Re: Vyvolaný přítelíček...

Post by Elliniel »

Dneska na mě taky přítelíček zaútočil a zabil mě. Bylo to hned po přechodu z jiné lokace, prostě se otočil, kousnul a bylo. A panther to nebyl.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Vyvolaný přítelíček...

Post by Bahnak »

Pochlub se mi do PM screenem - odměnou ti budou XP zpět
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Alvarion
Šlechtic
Posts: 325
Joined: 22:47 15. Nov 2010

Re: Vyvolaný přítelíček...

Post by Alvarion »

Teda nevím jak vy, ale kdybych počítal smrti na nízkém lvl, kdy jsem experimentoval s maximalnim pomerem expeni cena výkon nedopočítal bych se.
Jedna smrt od přítelíčka by byla plivnutím do vody. Hlavne na tom lvl to máte zpet za 10 minut..... Asi by bylo poravdu dobé dodat logy, mně se to totiž nikdy nestalo..... a magy jsem zkousel hned dva. Jo měl jsem pantera.
wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Re: Vyvolaný přítelíček...

Post by wsweetjane »

Alvarion wrote:Teda nevím jak vy, ale kdybych počítal smrti na nízkém lvl, kdy jsem experimentoval s maximalnim pomerem expeni cena výkon nedopočítal bych se.
Jedna smrt od přítelíčka by byla plivnutím do vody. Hlavne na tom lvl to máte zpet za 10 minut..... Asi by bylo poravdu dobé dodat logy, mně se to totiž nikdy nestalo..... a magy jsem zkousel hned dva. Jo měl jsem pantera.
Dobře já třeba neexperimentuju - držím se při zemi a snažím se neriskovat - jakmile zariskuju mám z toho hned průšvih;-)
Locked