Page 2 of 3
Re: Vyvolaný přítelíček...
Posted: 22:09 12. Feb 2011
by Pajule
já měla pantera a nikdy se mi to nestalo, ale tak hold asi štěstí
Re: Vyvolaný přítelíček...
Posted: 22:27 12. Feb 2011
by Alvarion
Důležité je o tom vědět, pokud není hráč opravdová lama, dokáže takovou vec zahrnout do své strategie..... nic, co by stálo za pozornost pro práci scripterů......
Re: Vyvolaný přítelíček...
Posted: 15:28 13. Feb 2011
by kucik
Pokud je omameny, tak je normalni, ze na tebe muze zautocit. Pokud je vyprovokovany tim, ze ho zranis, tak ho muzes zastavit.
Re: Vyvolaný přítelíček...
Posted: 00:18 14. Feb 2011
by -speck-
Je deset a jiných přítelíčků, nemusíš používat jen pantera
Buď ho používej a počítej s tím že se může utrhnout, nebo používej jiného.
Jinak u jiných přítelíčků jsem to nikdy nezaznamenal. Takže to dělá asi jen panter.
Re: Vyvolaný přítelíček...
Posted: 00:47 14. Feb 2011
by Pajule
jente panter je kůl a supr čupr

je pravda je celkem obrovskej výběr přítelíčku a lepších
Re: Vyvolaný přítelíček...
Posted: 03:04 16. Feb 2011
by wsweetjane
kucik wrote:Pokud je omameny, tak je normalni, ze na tebe muze zautocit. Pokud je vyprovokovany tim, ze ho zranis, tak ho muzes zastavit.
________________________________________________________________
Prosim vás, nebyl omámený a je to zjevná chyba - a pokud si pamatuju útočil i pokud sem byla schovaná v neviditelnosti - tak jaképak přizpůsobení herní strategie?!
A ano jsou na výběr i jinní přítelíčci, tak ale upozorněte na to že panter buguje a nebo ho ze seznamu vylučte...
Na co je tu jinak topic na hlášení chyb?
Re: Vyvolaný přítelíček...
Posted: 12:03 16. Feb 2011
by Radim
Možná někdo takový prkotině nepřikládá důležitost.Dělal mi to taky a bylo mi to šumák,stačí pracovat s emote přikazy a problém je vyřešen,proč by se Kucik měl řešit něco tak banálního a neduležitého.
Ano je to topic na hlášení chyb,ale ne určitě stylem...hele našel sem chybu okamžitě ji opravte já s tím hraju
Re: Vyvolaný přítelíček...
Posted: 10:06 17. Feb 2011
by -RoF-
wsweetjane wrote:.....
Asi to bude rukama
Vem si místo pantera pumu a je to no.
A nebo předveď DM, jak tě ten panter sejme.
Re: Vyvolaný přítelíček...
Posted: 13:39 17. Feb 2011
by marii
Mam taky pantera, uz od zacatku co hraju s Miawill..a stalo se mi to jednou,ze zautocil znicehonic,ale nevim..nejak extra sem to neresila..proste to beru tak,ze to je zvire a neco se mu v ten moment nelibilo)..
Re: Vyvolaný přítelíček...
Posted: 18:57 17. Feb 2011
by wsweetjane
Radim wrote:Možná někdo takový prkotině nepřikládá důležitost.Dělal mi to taky a bylo mi to šumák,stačí pracovat s emote přikazy a problém je vyřešen,proč by se Kucik měl řešit něco tak banálního a neduležitého.
Ano je to topic na hlášení chyb,ale ne určitě stylem...hele našel sem chybu okamžitě ji opravte já s tím hraju
_________________________________________________________
Takhle sem to pochopitelně nemyslela...Chápu že je to pro někoho banální a že se kvůli tomu Thalie ani tým nezboří...
Ale chyba to je, ne?
Navíc pracovat s povely není možné - pokud vás napadne ve chvíli kdy bojujete - prostě zabije vás a nebo někoho z družiny než s tím něco uděláte - především na nízkých lvl kdy ste na příteličkovy závislí nejvíce...
U přítelíčků kteří sou specificky přidaní do výběru pro Thalii chybí jejich popisy - netuším jaké mají vlastnosti - předpokládám že panter a víla sou jedinní dva co něco pořádně umí, vynikají a sou k něčemu...Další věc je že ti přidaní přítelíčci po 20tém lvl nerostou?
Šlo jen o to nízké lvl masově upozornit - tohle nebrat, nebo dávat pozor;-) Nebo zvlote variantu puma -díky zkusím...

Re: Vyvolaný přítelíček...
Posted: 23:03 17. Feb 2011
by Derken-
-RoF- wrote:A nebo předveď DM, jak tě ten panter sejme.
Teď si to zabil kámo
Btw. Je to fakt banalita, kterou nestojí za to řešit. A taky nevim jak vy, ale mě přijdou familliarové od 8 lvl už jen na okrasu bo RP pro wizny

Dyt to akorát překáží a to že to teda jednou dá nějakej pěknej sneak.. Nevim no, obejdu se bez toho.
wsweetjane wrote:
Navíc pracovat s povely není možné - pokud vás napadne ve chvíli kdy bojujete - prostě zabije vás a nebo někoho z družiny než s tím něco uděláte - především na nízkých lvl kdy ste na příteličkovy závislí nejvíce...
Nízky lvl = 1 utok = 6 sekund = dost času na zmáčknutí v,w,x (a taky je to nízký sneak, ikdyž nějaký čarodějové co jsem koukal jsou fakt low hp chary)
A na vyšších lvlech? To jsem třeba já byl furt v invisu skoro

Re: Vyvolaný přítelíček...
Posted: 23:55 18. Feb 2011
by Elliniel
Dneska na mě taky přítelíček zaútočil a zabil mě. Bylo to hned po přechodu z jiné lokace, prostě se otočil, kousnul a bylo. A panther to nebyl.
Re: Vyvolaný přítelíček...
Posted: 01:49 19. Feb 2011
by Bahnak
Pochlub se mi do PM screenem - odměnou ti budou XP zpět
Re: Vyvolaný přítelíček...
Posted: 10:17 19. Feb 2011
by Alvarion
Teda nevím jak vy, ale kdybych počítal smrti na nízkém lvl, kdy jsem experimentoval s maximalnim pomerem expeni cena výkon nedopočítal bych se.
Jedna smrt od přítelíčka by byla plivnutím do vody. Hlavne na tom lvl to máte zpet za 10 minut..... Asi by bylo poravdu dobé dodat logy, mně se to totiž nikdy nestalo..... a magy jsem zkousel hned dva. Jo měl jsem pantera.
Re: Vyvolaný přítelíček...
Posted: 03:00 26. Feb 2011
by wsweetjane
Alvarion wrote:Teda nevím jak vy, ale kdybych počítal smrti na nízkém lvl, kdy jsem experimentoval s maximalnim pomerem expeni cena výkon nedopočítal bych se.
Jedna smrt od přítelíčka by byla plivnutím do vody. Hlavne na tom lvl to máte zpet za 10 minut..... Asi by bylo poravdu dobé dodat logy, mně se to totiž nikdy nestalo..... a magy jsem zkousel hned dva. Jo měl jsem pantera.
Dobře já třeba neexperimentuju - držím se při zemi a snažím se neriskovat - jakmile zariskuju mám z toho hned průšvih;-)