Page 2 of 2
Re: Letní sraz - anketa "Tričko"
Posted: 12:51 18. Feb 2011
by Bahnak
Zatím to vypadá jednoznačně, uvidíme, nechám to tu ještě nějakej den ať se můžou vyjádřit opravdu všichni.
Re: Letní sraz - anketa "Tričko"
Posted: 14:19 18. Feb 2011
by Lord_Berserk
Theogil I wrote:Ano, už jsme to jednou s Rejtym řešili, mám možnost to zadat kamarádovi co má firmu na prodej a opravy vyšívacích strojů. Takto zpracovaní tričko má však velkou nevýhodu, nelze na něj dát obrázky tak jak si asi všichni představujeme, je to vhodné spíše na vyšívání textů na rukávy, do oblasti hrudníku popř. něco na záda.
A to ma jen moznost to vysit ? Nebo by slo udelat i vyplotrovat naky logo nebo pismo na jednobarevnou folii ... poprpade sitotisk, ale to nevim jak moc to da prace (to vetsinou chtej velky mnozstvi)

Re: Letní sraz - anketa "Tričko"
Posted: 14:29 18. Feb 2011
by tao kan
takže vymýšlíme nápis jo? tak třeba
"Thalie - přijď si semnou zalaškovat"
"Thalie - svět křídlatých zadečků"
"Thálie - svět kde se tvé sny stávají skutečností"
"Thálie - místo kde je každý hrdinou"
"Thálie - perzistentní svět NeverWinterNights"
atd...atd...
Re: Letní sraz - anketa "Tričko"
Posted: 15:42 18. Feb 2011
by Theogil I
Lord_Berserk wrote:Theogil I wrote:Ano, už jsme to jednou s Rejtym řešili, mám možnost to zadat kamarádovi co má firmu na prodej a opravy vyšívacích strojů. Takto zpracovaní tričko má však velkou nevýhodu, nelze na něj dát obrázky tak jak si asi všichni představujeme, je to vhodné spíše na vyšívání textů na rukávy, do oblasti hrudníku popř. něco na záda.
A to ma jen moznost to vysit ? Nebo by slo udelat i vyplotrovat naky logo nebo pismo na jednobarevnou folii ... poprpade sitotisk, ale to nevim jak moc to da prace (to vetsinou chtej velky mnozstvi)

Jen vyšít, on s otcem prodávají vyšívací stroje a opravují je. Má tam par vyšívacích mašin na předvádění a některé se musí po opravě vyzkoušet, že

tak občas pro kamarády udělá takovou fuško službičku a za nějaký ten peníz jim dělá firemní triška s nápisem, narozeninové tričko, koberečky do aut atd.. Obrázky jdou také vyšívat, ale není to ono pokud nejde třeba o logo a hlavně ta výšivka nanese na tričko další vrstvu nitě a ta je pak trošku hůře ohebná a na nošení né zase tak příjemná.
Re: Letní sraz - anketa "Tričko"
Posted: 16:59 18. Feb 2011
by Pajule
já bych dala Thálije - nejlepšejší je borec
nebo Thálije - killni koho můžeš
nebo Thálije - kdo necraftí nežije (ne to už ted vlastně neni aktuální

)
Thálije - kdo necreepi s náma, creepi proti nám!

Re: Letní sraz - anketa "Tričko"
Posted: 17:03 18. Feb 2011
by Molly23
Husté by bylo udělat dresy pro hráče...

každý by měl na zádech jméno postavičky

:D:D
Re: Letní sraz - anketa "Tričko"
Posted: 17:13 18. Feb 2011
by Tretas
Molly23 wrote:Husté by bylo udělat dresy pro hráče...

každý by měl na zádech jméno postavičky

:D:D

Já hraju trpaslíka, budu se tak muset chovat i v reálu?
Já jsem určitě pro triko, jen je riziko, že když na sraz nedojedu, tak u někoho zůstane. Ale to by se případě dalo řešit poštou a převodem peněz ne?
Re: Letní sraz - anketa "Tričko"
Posted: 17:14 18. Feb 2011
by kucik
Molly23 wrote:Husté by bylo udělat dresy pro hráče...

každý by měl na zádech jméno postavičky

:D:D
To by z toho mela pajule spis spacak, kdyby tam mely bejt vypsany vsechny jeji postavicky.
Re: Letní sraz - anketa "Tričko"
Posted: 17:15 18. Feb 2011
by Rejty
Trika můžeme rozeslat poštou, pokud si zaplatíte poštovný.
Jinak to s různorodostí těch trik nepřehánějte. Pokud budete chtít každej svoje speciální, tak se nedoplatíme.
Re: Letní sraz - anketa "Tričko"
Posted: 17:23 18. Feb 2011
by Pajule
Kucíku! to není hezký..já bych tam teď momentálně měla bezhlavou

Re: Letní sraz - anketa "Tričko"
Posted: 11:15 25. Feb 2011
by Krata
bože hlavně na trička nedávejte reklamu na sexerpení s Arii.. něco vtipného, bylo by dobrý kdyby měl každej na triku vlastní hlášku

, ale to by asi byla práce a peníze navíc
Re: Letní sraz - anketa "Tričko"
Posted: 12:03 25. Feb 2011
by Práček
Molly23 wrote:Husté by bylo udělat dresy pro hráče...

každý by měl na zádech jméno postavičky

:D:D
a to by bylo jako pro každej učet triko zvlášt?

Re: Letní sraz - anketa "Tričko"
Posted: 14:52 25. Feb 2011
by Silvaner01
Někteří by těch triček měli hodně

Re: Letní sraz - anketa "Tričko"
Posted: 15:42 25. Feb 2011
by Bahnak
Tak myslím že to tu viselo dostatečně dlouho nicméně nechám to zde pro opozdilce.
Momentálně tedy je z 30 lidí 29 pro, což je dobré vědět.
Výsledek ankety tedy jasně dokazuje že chuť vlastnit tričko "Thalie" je velká.
Založím nový Topic pro debatu na toto téma ať nekafráme v anketě.