No, jen pěkně bojujte a vymýšlejte, diskuzi nechám otevřenou dlouho - alespoň pokud bude někdo diskutovat.
Nápad Miell se mi začal zamlouvat - Thalijské nažehlovačky.
Koukal jsem na net a našel jsem, že se dají i nechat vyrobit nažehlovací nášivky, prostě ohraničená textilní plocha prošpikovaná barevnýma nitěma do požadovaného tvaru s možností připevnit to natvrdo na jakýkoliv triko, kšiltovku, mikinu, prostě každej by si udělal "Thalijskýho" zrovna to, co by chtěl "Thalijský" mít. (akorát nepíšou jak, nepochopil jsem jestli se to musí přišít nebo co..., asi jsem nášivkový barbar že to nevím....)
http://www.vysivka.cz/nasivka/
Každopádně by se touto variantou daly obejít problémy s tvarem trika, materiálem, velikostí, barvou, no prostě každej by si už mohl s tím dělat co uzná za vhodné.
Je to jen další ze série nápadů, mě to přijde jako zajímavé řešení, protože udělej kompromis pro tak velkou skupinu různorodých lidí že...