Page 2 of 7

Re: Tričko "Thalie"

Posted: 20:00 25. Feb 2011
by zma
Bahnak wrote: Byť je Thalijská herní komunita převážně mužská (sorry holky, je to tak i když tomu leckdy osazení postav ve hře či hrané projevy citů a zaláskovaných vzplanutí nenapovídají),
ruzovy triko .. ve predu bilej jednorozec ja skace prez zahnutej napis Thalie v barvach duhy
mozna nakej ten mracek nahoru

Re: Tričko "Thalie"

Posted: 20:11 25. Feb 2011
by Lord_Berserk
Prasokralik wrote:Vemte to nejlevnější triko a dejte na něj natisknout obrovskej ksicht berserka přes celou plochu a máte vystaráno.
Bahnaku dej mu BAN spamuje to tu !!! (nebo mu raci udelej specielni triko Berserka v tangach - za odmenu) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jinac ale...
http://www.t-shock.eu/cs/
Pokud chcete obrazek moc barevnej, mam zkusenost s timdle e-shopem kdy si vyberete kvalitni triko (Fruit of the Loom - dobre sity a paravost stehu/min je fakt s vjetnamskejma sracema uplne jinde) :mrgreen:
Triko se da online navrhnout a nemusi to bejt jen hnusna A4 folie s obrazkem. Tadle barevna metoda drzi dobre, ale musite to prat v ruce, ale hlave mi tilko vyslo asi na 450,- coz pro nektery nemusi bejt zrovna prijatelny :)
No nevim jak to je tady s mnozstevni slevou ... spis bych resil jestli jen nejakej napis, logo, obrazek jednim tahem na zatavovaci folii, ktera vydrzi vecne a nebo to mit ve vsech barvach duhy 8)

Re: Tričko "Thalie"

Posted: 20:48 25. Feb 2011
by Bahnak
No, jen pěkně bojujte a vymýšlejte, diskuzi nechám otevřenou dlouho - alespoň pokud bude někdo diskutovat.

Nápad Miell se mi začal zamlouvat - Thalijské nažehlovačky.
Koukal jsem na net a našel jsem, že se dají i nechat vyrobit nažehlovací nášivky, prostě ohraničená textilní plocha prošpikovaná barevnýma nitěma do požadovaného tvaru s možností připevnit to natvrdo na jakýkoliv triko, kšiltovku, mikinu, prostě každej by si udělal "Thalijskýho" zrovna to, co by chtěl "Thalijský" mít. (akorát nepíšou jak, nepochopil jsem jestli se to musí přišít nebo co..., asi jsem nášivkový barbar že to nevím....)
http://www.vysivka.cz/nasivka/
Každopádně by se touto variantou daly obejít problémy s tvarem trika, materiálem, velikostí, barvou, no prostě každej by si už mohl s tím dělat co uzná za vhodné.
Je to jen další ze série nápadů, mě to přijde jako zajímavé řešení, protože udělej kompromis pro tak velkou skupinu různorodých lidí že...

Re: Tričko "Thalie"

Posted: 22:40 25. Feb 2011
by Práček
a je velkej problem udělat dvoje trika? Dámské a pánské? at jsem byl kdekoliv kde byla nějaká trika tak tam vždy byl tenhle vyběr..jop holek asi není tolik..ale par jich prece jen bude ne?

a jsem taky pro triko ktere se nebudu bat nosit ven :)

nejakej malej znacek thalie dopredu na prso? na rukáv napis NWN. a na záda něco hezkého, ve stylu "jsem NWN zavyslák"

ale třeba mě by se líbil ten obrázek ze stránek thalie Image , kterej by se dal na spodní část trika do boku...takže by byl jeden z tech stítu v předu a druhej v zadu

Re: Tričko "Thalie"

Posted: 00:03 26. Feb 2011
by Urlraen
Taky přihodim.
Mám známou z Plzně co se věnuje tričkům. Tady jsou nějaké její výtvory http://www.trika1.estranky.cz/
Cena by se pohybovala cca okolo 250 korun/ks.

Re: Tričko "Thalie"

Posted: 01:16 26. Feb 2011
by Rejty
Jsem proti nažehlovačkám. Když už triko, tak vcelku, nechci si pak shánět triko a ještě si tam něco žehlit, to už si ho můžu rovnou vyrobit celý sám, nebo si udělat místo trička odznáčky...

Černá se mi moc nezamlouvá, v tom se člověk zpotí a hned má na tričku mapu Ameriky.

Nejradši bych vyšívaný trika, ať to nějak vypadá a neopere se to. Vysavený trika mi přijdou dětský.

Re: Tričko "Thalie"

Posted: 11:48 26. Feb 2011
by Miell
Myslím, že by nebylo od věci udělat anketu, kolik kdo je ochotný za triko dát. Plus co se barev týká pokud to chcete nechat udělat hromadně, bylo by dle mě dobré zvolit nějakou neutrální barvu. Od bílé.. přes odstíny hnědé.. po černou. Pokud by bylo dámské triko.. jdu do něj.. pánské by nám stačilo doma jedno.. tudíž, do toho bych nešla. :wink:
Koupi vlastního trika a aplikaci nažehlovačky.. jsem ochotná podstoupit.. protože by to více méně zaručilo mou spokojenost, ale nelpím na tom :biggrin:

Re: Tričko "Thalie"

Posted: 13:48 26. Feb 2011
by Bahnak
Anketu určitě udělám, ale nejdříve je podle mě lepší slyšet od každého něco a udělat si zhruba obrázek.
Ty trička od té známé z Plzeně od Urlraena se mi třeba co se grafických úprav týče líbí.
Těch nápadů je jak koukám dost a doufám že ještě přibydou.

Jo Rejty, vyšívaný trika bych taky bral, ale otázkou tam pak už asi bude cena.

Re: Tričko "Thalie"

Posted: 20:05 27. Feb 2011
by zachy
Tady je link na shop, kde dělá ten můj kámoš... Tak se rozhodněte, jestli Urlraenův link nebo můj http://www.zabal.cz/view/Potisk-na-zakazku/

Re: Tričko "Thalie"

Posted: 20:58 27. Feb 2011
by Žorž
Vyšívaná by mi taky přišla ideální. Kupříkladu s nějakým stručným heslem ke stylizovanému nápisu Thalie, např. "Změní vaše sny ve (virtuální) realitu." či "Hra života zbavená" nebo "aneb Proč žít jen jednou?" potažmo "Log in!"......no, napadají mne desítky nápisů, ale netuším, jeslti jsou dobré.

Jinak osobně bych to rád ladil do zlaté-černé (potažmo hnědé) barvy, jakou mají stránky... a Karatha. :P

Re: Tričko "Thalie"

Posted: 22:07 27. Feb 2011
by Tretas
Byl bych pro jednoduchost. Vyšívané, by bylo super. Barvu bych navrhoval tu hnědou, jako jsou stránky někde vepředu malý znak Thalie, popřípadě k tomu na záda nápis "Thalie".

Re: Tričko "Thalie"

Posted: 23:57 27. Feb 2011
by Krata
já chci triko černý, jinou barvu nenosim :mrgreen:

EDIT: a souhlasim s Žoržem, Thalie a pod tim nápis "log in" nebo něco podobného by nebylo špatné

Re: Tričko "Thalie"

Posted: 08:02 28. Feb 2011
by Derken-
Krata wrote:já chci triko černý, jinou barvu nenosim :mrgreen:

EDIT: a souhlasim s Žoržem, Thalie a pod tim nápis "log in" nebo něco podobného by nebylo špatné
Souhlas :)

Re: Tričko "Thalie"

Posted: 15:07 28. Feb 2011
by KaTo
Heh, mě jako motto nadcholo: "Thalie - proč žít jen jednou?"

Jinak (nečekaně) se kloním pro "nažehlovací" nášivky + kdo není schopen/ochoten/FAKT NEMUZE (či chce) si sehnat vlastní triko, tomu k objednáve nášivky do pracek koupit i triko. Barva mi je víceméně jedno. Kromě růžové (na kterou mám alergii) snesu cokoli.

Re: Tričko "Thalie"

Posted: 15:25 28. Feb 2011
by marii
modry..nejlepe svetle....