Page 2 of 2

Re: Vyvolej bytost - Summon monster

Posted: 13:09 10. Feb 2008
by Darien
Tak bohužel, to nepomůže.

Když vyvolám přítele, hodí to hod na iniciativu a pak, že moje postava ho zranila.

Bere se to jako útok nebo co, nevím.

Kariena zranil Někdo (10 magické)

Re: Vyvolej bytost - Summon monster

Posted: 13:26 10. Feb 2008
by Darien
Další poznatek

jelikož u leoparda (nevím jak u ostatních) už funguje to dialogové menu, tak při odvolání přes menu a přivolání, má plný počet životů. Budu testovat dál.